Zamknij

Marcin Maciejczak na starym nagraniu. Niesamowity występ zwycięzcy "The Voice Kids" [WIDEO]

09.06.2020 15:27
The Voice Kids Marcin Maciejczak na starym nagraniu niesamowity występ zwycięzcy WIDEO
fot. Youtube

Marcin Maciejczak to zwycięzca „The Voice Kids 3”. Nastoletni wokalista wygrał w wielkim stylu ostatnią edycję programu. Do internetu trafiło stare nagranie sprzed kilku lat, na którym widzimy Marcina Maciejczaka biorącego udział w jednym z wokalnych konkursów. Już wtedy miał niesamowity głos.

Marcin Maciejczak wygrał „The Voice Kids 3”. Tuż po programie 14-letni artysta wydał swój debiutancki singiel „Jak gdyby nic”, który zachwycił słuchaczy i podbił internet. Teledysk obejrzano dotąd już ponad 8 milionów razy.

„The Voice Kids 3” nie było jednak debiutem Marcina Maciejczaka na scenie. Od najmłodszych lat utalentowany nastolatek brał udział w różnych konkursach wokalnych. Do internetu trafiło stare nagranie ze zwycięzcą „The Voice Kids 3”.

Marcin Maciejczak w „ZET na Punkcie Muzyki”: „Chcę tworzyć coś nowego” [WIDEO]

Marcin Maciejczak na starym nagraniu. W wieku 11 lat wygrał konkurs wokalny [WIDEO]

Marcin Maciejczak w wieku zaledwie 11 lat wygrał XV Kaliski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. W 2017 roku wokalista wziął udział w wydarzeniu i zdobył główną nagrodę za wykonanie utworu „Bo już taki jestem”. Otrzymał Puchar Prezydenta Kalisza.

W internecie pojawiło się nagranie z występu Marcina Maciejczaka. Trzeba przyznać, że młody artysta zachwycał swoim wokalem jeszcze na długo przed zwycięstwem w The Voice Kids. O jego wygranej w konkursie w Kaliszu możemy przeczytać na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

Nikt nie miał wątpliwości, że Marcinowi z Warty należała się główna nagroda. Jego wykonanie swingowego przeboju pt. „Bo już taki jestem” było bezbłędne, pełne energii i artystycznie niezwykle dojrzałe, jak na ucznia szkoły podstawowej — czytamy w relacji.

RadioZET.pl