Zamknij

The Voice Kids: niesamowity występ dwóch sióstr z Niemiec. Jurorzy byli w szoku [WIDEO]

Piotr Krajewski
26.03.2019 11:36
The Voice Kids niesamowity występ dwóch sióstr z Niemiec jurorzy byli w szoku wideo
fot. Youtube (The Voice Kids)

„The Voice Kids” potrafi zaskakiwać. Program z udziałem dzieci robi furorę nie tylko w Polsce. W niemieckiej edycji dwie siostry dały niesamowity występ z wielkim przebojem „Creep” grupy Radiohead. Uczestniczki zszokowały jurorów i widzów.

„The Voice Kids” to jeden z najchętniej oglądanych programów talent show w Polsce. Pierwszą polską edycję wygrała Roksana Węgiel, która niedługo później triumfowała na Eurowizji Junior 2018 z piosenką „Anyone I Want To Be”. W drugim sezonie mogliśmy podziwiać niesamowity talent zwyciężczyni Ani Dąbrowskiej.

Okazuje się, że „The Voice Kids” cieszy się ogromną popularnością także w Niemczech. Jeden z występów w tamtejszej edycji zdążył nawet stać się niemałym hitem internetu.

W trakcie Przesłuchania w Ciemno siostry Mimi i Josefin oczarowały jurorów coverem „Creep”, jednego z najsłynniejszych przebojów zespołu Radiohead. Trenerzy byli w ogromnym szoku i niemal natychmiast odwrócili swoje czerwone fotele. Trzeba przyznać, że nastolatki poradziły sobie fenomenalnie z kultowym hitem lat dziewięćdziesiątych.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Zagłosuj

Czy podobał Ci się ten występ?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK