„The Voice Kids”: 10-latek z gitarą oczarował Edytę Górniak i Dawida Kwiatkowskiego [WIDEO]

24.01.2018 11:29

Wygląda na to, że ostatnie Przesłuchania w Ciemno w programie „The Voice Kids” zdominuje występ 10-letniego Antka. Grający na gitarze chłopiec wprawił w osłupienie trenerów swoim śpiewem i doborem repertuaru.

„The Voice Kids”: 10-latek z gitarą oczarował Edytę Górniak i Dawida Kwiatkowskiego [WIDEO] fot. facebook.com/thevoicekidstvp

W najbliższym odcinku programu jednym z uczestników będzie mały Antek, który zaprezentuje swoje wykonanie utworu „Aleksander Siergiejewicz Puszkin” autorstwa rosyjskiego artysty Bułata Okudżawy. W latach siedemdziesiątych polskojęzyczną wersję kompozycji nagrała Sława Przybylska.

Występ 10-latka poruszył wszystkich trenerów, a zwłaszcza Edytę Górniak, która nie ukrywała emocji i odwróciła swój fotel. Podobnie zrobił też Dawid Kwiatkowski.

Pełne nagranie z wizyty Antka w „The Voice Kids” pojawi się już w najbliższym odcinku. Będzie to ostatnia odsłona Przesłuchań w Ciemno w pierwszej edycji show.

Występ 14-letniej Marceliny robi furorę w sieci

Marcelina zmierzyła się w programie z utworem „Kaktus” — najsłynniejszym przebojem Bovskiej. Wykonanie 14-latki zachwyciło publiczność w studiu, a także czwórkę trenerów. Wszystkie czerwone fotele odwróciły się niemal natychmiast. Nagranie cieszy się też ogromną popularnością w internecie.

RadioZET.pl/PK

Oceń