„The Voice Kids”: 11-latek skradł show hitem z lat 90. Trenerzy w szoku! [WIDEO]

26.01.2018 14:27

Kolejny etap pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę zobaczymy ostatnie Przesłuchania w Ciemno. Jedną z gwiazd najbliższego odcinka będzie 11-letni Eryk, który oczarował trenerów wykonaniem wielkiego przeboju lat dziewięćdziesiątych. 

„The Voice Kids”: 11-latek skradł show hitem z lat 90. Trenerzy w szoku! [WIDEO] fot. Facebook (The Voice Kids TVP)

W najbliższym odcinku programu jednym z uczestników będzie Eryk, który zaprezentuje „When a Man Loves a Woman” — utwór nagrany pierwotnie przez Percy’ego Sledge’a w latach sześćdziesiątych. W 1991 roku swój cover stworzył amerykański artysta Michael Bolton. Jego wersja zdobyła ogromną popularność, stała się niezapomnianym hitem oraz zgarnęła prestiżową nagrodę Grammy.

Występ 11-latka i jego wokalny popis zachwyciły wszystkich trenerów, którzy odwrócili swoje czerwone fotele.

Pełne nagranie z wizyty Eryka w „The Voice Kids” pojawi się już w najbliższym odcinku. Będzie to ostatnia odsłona Przesłuchań w Ciemno w pierwszej edycji show.

Występ 14-letniej Marceliny hitem sieci

Marcelina zmierzyła się w programie z utworem „Kaktus” — najsłynniejszym przebojem Bovskiej. Wykonanie 14-latki zachwyciło publiczność w studiu, a także czwórkę trenerów. Wszystkie czerwone fotele odwróciły się niemal natychmiast. Nagranie cieszy się też ogromną popularnością w internecie — obejrzano je już niemal milion razy w serwisie YouTube.

RadioZET.pl/PK

Oceń