Zamknij

The Voice Kids. Internauci zgodni: to najlepsza bitwa całego programu! [WIDEO]

Redakcja
12.02.2018 12:08
The Voice Kids. Internauci zgodni: to najlepsza bitwa całego programu! [WIDEO]
fot. Youtube (The Voice Kids Poland)

Kolejny odcinek pełen emocji za nami. Poznaliśmy trójkę finalistów z drużyny Edyty Górniak, którzy powalczą o zwycięstwo w pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Jedna z sobotnich bitew pozostanie na długo w pamięci widzów.

W ostatnią sobotę mogliśmy oglądać sześć pojedynków w drużynie Edyty Górniak. Mimo że cały odcinek „The Voice Kids” stał na bardzo wysokim poziomie, jedna bitwa wywoła zdecydowanie najwięcej emocji.

Mowa o występie Roksany Węgiel, Gabrieli Kurzac i Alicji Dziurdziak. Dziewczynki zaśpiewały wielki przebój „Wrecking Ball” z repertuaru Miley Cyrus. Wykonanie poruszyło zarówno trenerów, jak i internautów. W serwisie YouTube można znaleźć mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat bitwy.

— Jestem tak zaskoczona, że brak mi słow. To, co one zrobiły, przechodzi ich możliwości. Byłam negatywnie nastawiona do Alicji, ale tu zaskoczyła. Cudowna bitwa, szczególnie koniec — napisała jedna z zachwyconych internautek.

Bitwę wygrała ostatecznie 12-letnia Roksana, która wspólnie z Natalią Zastępą i Mateuszem Gędkiem awansowała do finału programu.

Etapy programu i nagrody

W następnym odcinku zobaczymy Bitwy z udziałem drużyny Dawida. Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na trzyosobowe grupy. Każda bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, który trafi do tzw. etapu Sing Off. Wtedy trenerzy wyłonią finalistów — najlepsza trójka z każdej drużyny powalczy o specjalne stypendium i możliwość nagrania profesjonalnego singla.

5 najpopularniejszych występów w „The Voice Kids”

Przesłuchania w Ciemno w „The Voice Kids” dobiegły końca. Trzeba przyznać, że pierwsza polska edycja muzycznego programu stoi na bardzo wysokim poziomie. Prezentujemy pięć castingowych występów, które cieszą się największą popularnością w internecie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK