Zamknij

Edyta Górniak zachwycona występem 14-letniej Darii w „The Voice Kids” [WIDEO]

Redakcja
08.01.2018 12:23
Edyta Górniak zachwycona występem 14-letniej Darii w „The Voice Kids” [WIDEO]
fot. Youtube (The Voice Kids Poland)

Ruszyła pierwsza polska edycja „The Voice Kids”. W jednym z sobotnich odcinków pojawiła się Daria Adachowska, która zaprezentowała hit Alicii Keys. Występ zachwycił wszystkich jurorów, a w szczególności Edytę Górniak.

Daria Adachowska skradła swoim fenomenalnym występem serca wszystkich trenerów. W trakcie Przesłuchań w Ciemno zaprezentowała słynną kompozycję „If I Ain't Got You” z repertuaru Alicii Keys. Wykonanie 14-latki wprawiło w zachwyt Edytę Górniak.

- Wow. Ale śpiewasz, dziewczyno. To jest absolutnie zdumiewające. Ale to, co mnie najbardziej ujęło, to twoja emocjonalność. Jeśli choć trochę kojarzysz moją drogę artystyczną, wiesz, że uwielbiam utwory, w których można wyśpiewać emocje. Życie bezemocjonalne to właściwie brak życia. Jeśli ktoś potrafi tak pięknie prowadzić utwór emocjonalnie, to musi być w mojej drużynie. Kto cię tutaj bardziej zrozumie niż ja? – powiedziała Górniak tuż po występie.

Nastolatka zdecydowała się dołączyć do drużyny Edyty.

Pierwsza polska edycja

Polskie „The Voice Kids” zadebiutowało 1 stycznia 2018 roku na antenie TVP2.

W programie mogą brać udział dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Ich występy są oceniane przez jurorów. Zasady show są zbliżone do tych, które polscy widzowie dobrze znają z „The Voice of Poland”. Młodzi uczestnicy biorą udział w castingach (Przesłuchania w Ciemno), wybierają własnego trenera i rywalizują w kolejnych etapach programu.

RadioZET.pl/PK