Zamknij

The Voice Kids: drużyna Edyty Górniak w hicie Michaela Jacksona [WIDEO]

Redakcja
06.02.2018 18:13
The Voice Kids: drużyna Edyty Górniak w hicie Michaela Jacksona [WIDEO]
fot. Youtube (The Voice Kids TVP)

W najbliższą sobotę widzowie będą mieli okazję obserwować zmagania w drużynie Edyty Górniak. Oprócz walki w bitwach uczestnicy zaprezentują wspólne wykonanie niezapomnianego przeboju Michaela Jacksona.

W kolejnym odcinku usłyszymy uczestników z drużyny Edyty Górniak wykonujących razem ze swoją trenerką kompozycję „Earth Song”. To jeden z największych przebojów w całej karierze Michaela Jacksona. Piosenka z 1995 roku skupia się wokół problemów związanych ze środowiskiem naturalnym i jego ochroną.

Etapy programu i nagrody

W etapie Bitew wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na trzyosobowe grupy. Każda bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, który trafi do tzw. etapu Sing Off. Wtedy trenerzy wyłonią finalistów — najlepsza trójka z każdej drużyny powalczy o specjalne stypendium i możliwość nagrania profesjonalnego singla.

Zobacz także

5 najpopularniejszych występów w „The Voice Kids”

Przesłuchania w Ciemno w „The Voice Kids” dobiegły końca. Trzeba przyznać, że pierwsza polska edycja muzycznego programu stoi na bardzo wysokim poziomie. Prezentujemy pięć castingowych występów, które cieszą się największą popularnością w internecie. Czy któraś tych z młodych uczestniczek zwycięży? Przekonamy się już niedługo.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK