Zamknij

„The Voice Kids”: drużyna Tomsona i Barona śpiewa słynny hit z „Króla Lwa” [WIDEO]

Redakcja
01.02.2018 16:08
„The Voice Kids”: drużyna Tomsona i Barona śpiewa słynny hit z „Króla Lwa” [WIDEO]
fot. Facebook (The Voice Kids TVP)

Przesłuchania w Ciemno zakończone, drużyny skompletowane. Pora więc na kolejny etap. Bitwy w pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” rozpocznie drużyna Tomsona i Barona. 

W najbliższym odcinku usłyszymy uczestników z drużyny Tomsona i Barona śpiewających utwór „Krąg życia”. To polska wersja wielkiego przeboju „Circle of Life”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do „Króla Lwa” z 1994 roku.

Soundtrack osiągnął niebywały sukces komercyjny na całym świecie, a film jest uważany przez wielu za jedną z najlepszych produkcji Disneya w historii. Przez długi czas obraz znajdował się wysoko na liście najbardziej dochodowych filmów wszechczasów. Zgarnął dwa prestiżowe Oscary i trzy Złote Globy.

Etapy programu i nagrody

Sobotni odcinek rozpocznie kolejny etap programu — Bitwy. Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na trzyosobowe grupy. Każda bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, który trafi do tzw. etapu Sing Off. Wtedy trenerzy wyłonią finalistów — najlepsza trójka powalczy o specjalne stypendium i możliwość nagrania profesjonalnego singla.

Zobacz także

5 najpopularniejszych występów w „The Voice Kids”

Przesłuchania w Ciemno w „The Voice Kids” dobiegły końca. Trzeba przyznać, że pierwsza polska edycja muzycznego programu stoi na bardzo wysokim poziomie. Prezentujemy pięć castingowych występów, które cieszą się największą popularnością w internecie. Czy któraś tych z młodych uczestniczek zwycięży? Przekonamy się już niedługo.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku  

RadioZET.pl/PK