The Voice Kids: Łzy na scenie. 9-letnia Gabrysia popłakała się po występie [WIDEO]

29.01.2018 13:18

Ostatni odcinek Przesłuchań w Ciemno był pełen wzruszeń. Wiele emocji przyniósł magiczny występ 9-letniej Gabrysi Piotrowskiej, która zaśpiewała kołysankę autorstwa Seweryna Krajewskiego.

The Voice Kids: Łzy na scenie. 9-letnia Gabrysia popłakała się po występie [WIDEO] fot. voicekids.tvp.pl

W jednym z sobotnich odcinków „The Voice Kids” mogliśmy zobaczyć występ małej Gabrysi. Dziewczynka zaprezentowała piosenkę „Kołysanka dla okruszka”, którą stworzył Seweryn Krajewski.

— To było jak w bajce. To było magiczne. To było wrażliwe! Jak zaczęłaś śpiewać, zaczarowałaś nas wszystkich — stwierdził Dawid Kwiatkowski.

Jedna z najmłodszych uczestniczek w programie poruszyła wszystkich jurorów, a w szczególności Edytę Górniak. Wzruszyła się też sama 9-latka, która popłakała się tuż po swoim występie. Na scenie pojawiła się natychmiast jej mama i przytuliła córkę.

Gabrysia zdecydowała się ostatecznie dołączyć do drużyny Edyty. Cały odcinek jest dostępny do obejrzenia na voice.tvp.pl.

Kolejny etap

W najbliższy weekend rozpocznie się kolejny etap programu — Bitwy. Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na trzyosobowe grupy. Każda bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, który trafi do etapu Sing Off. Wtedy trenerzy wyłonią finalistów — najlepsza trójka powalczy o specjalne stypendium i możliwość nagrania profesjonalnego singla.

Występ 14-letniej Marceliny hitem sieci

Marcelina zmierzyła się w programie z utworem „Kaktus” — najsłynniejszym przebojem Bovskiej. Wykonanie 14-latki zachwyciło publiczność w studiu, a także czwórkę trenerów. Wszystkie czerwone fotele odwróciły się niemal natychmiast. Nagranie cieszy się też ogromną popularnością w internecie — obejrzano je już ponad milion razy w serwisie YouTube.

RadioZET.pl/PK

Oceń