Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The Voice Kids. Wzruszający występ najmłodszych uczestników. Dawid we łzach [WIDEO]

12.02.2018 16:45

Występ trójki najmłodszych uczestników wywołał mnóstwo emocji. W sobotnim odcinku Swietłana, Gabrysia i Antoni zaśpiewali wspólnie słynną piosenkę „Kasztany”, którą niejednokrotnie wykonywała także Edyta Górniak. Wykonanie dzieci mocno wzruszyło Dawida Kwiatkowskiego.

The Voice Kids. Wzruszający występ najmłodszych uczestników. Dawid we łzach [WIDEO] fot. Youtube (The Voice Kids Poland)

Sobotni odcinek Bitew z udziałem drużyny Edyty Górniak był jednym z najbardziej emocjonujących momentów pierwszej edycji „The Voice Kids”. Przyczynili się do tego bez wątpienia najmłodsi uczestnicy, czyli Swietłana Boguska, Gabrysia Piotrowska i Antoni Karaś.

Dzieci wykonały słynny evergreen „Kasztany” z repertuaru Nataszy Zylskiej, polskiej piosenkarki pochodzenia żydowskiego. Kompozycja z lat pięćdziesiątych doczekała się na przestrzeni lat niezliczonej ilości coverów, w tym interpretacji Edyty Górniak.

— Przenieśliście nas w totalnie inny wymiar. Na chwilę zapomniałem o tym, że wszyscy tutaj jesteśmy i znalazłem się tylko z Wami. Z waszymi pięknymi głosami. Z waszą piękną dykcją i z tym, jak pięknie pozwoliliście oddychać tej piosence — powiedział poruszony Dawid Kwiatkowski.

Bitwę wygrał ostatecznie Antoś. 10-latkowi nie udało się jednak dostać do ostatniego etapu programu. Drużynę Edyty Górniak będą prezentować w finale Roksana Węgiel, Natalia Zastępa i Mateusz Gędek.

Etapy programu i nagrody

W następnym odcinku zobaczymy Bitwy z udziałem drużyny Dawida. Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na trzyosobowe grupy. Każda bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, który trafi do tzw. etapu Sing Off. Wtedy trenerzy wyłonią finalistów — najlepsza trójka z każdej drużyny powalczy o specjalne stypendium i możliwość nagrania profesjonalnego singla.

5 najpopularniejszych występów w „The Voice Kids”

Przesłuchania w Ciemno w „The Voice Kids” dobiegły końca. Trzeba przyznać, że pierwsza polska edycja muzycznego programu stoi na bardzo wysokim poziomie. Prezentujemy pięć castingowych występów, które cieszą się największą popularnością w internecie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń