Zamknij

The Voice Kids. Wzruszający występ najmłodszych uczestników. Dawid we łzach [WIDEO]

Redakcja
12.02.2018 16:45
The Voice Kids. Wzruszający występ najmłodszych uczestników. Dawid we łzach [WIDEO]
fot. Youtube (The Voice Kids Poland)

Występ trójki najmłodszych uczestników wywołał mnóstwo emocji. W sobotnim odcinku Swietłana, Gabrysia i Antoni zaśpiewali wspólnie słynną piosenkę „Kasztany”, którą niejednokrotnie wykonywała także Edyta Górniak. Wykonanie dzieci mocno wzruszyło Dawida Kwiatkowskiego.

Sobotni odcinek Bitew z udziałem drużyny Edyty Górniak był jednym z najbardziej emocjonujących momentów pierwszej edycji „The Voice Kids”. Przyczynili się do tego bez wątpienia najmłodsi uczestnicy, czyli Swietłana Boguska, Gabrysia Piotrowska i Antoni Karaś.

Dzieci wykonały słynny evergreen „Kasztany” z repertuaru Nataszy Zylskiej, polskiej piosenkarki pochodzenia żydowskiego. Kompozycja z lat pięćdziesiątych doczekała się na przestrzeni lat niezliczonej ilości coverów, w tym interpretacji Edyty Górniak.

— Przenieśliście nas w totalnie inny wymiar. Na chwilę zapomniałem o tym, że wszyscy tutaj jesteśmy i znalazłem się tylko z Wami. Z waszymi pięknymi głosami. Z waszą piękną dykcją i z tym, jak pięknie pozwoliliście oddychać tej piosence — powiedział poruszony Dawid Kwiatkowski.

Bitwę wygrał ostatecznie Antoś. 10-latkowi nie udało się jednak dostać do ostatniego etapu programu. Drużynę Edyty Górniak będą prezentować w finale Roksana Węgiel, Natalia Zastępa i Mateusz Gędek.

Zobacz także

Etapy programu i nagrody

W następnym odcinku zobaczymy Bitwy z udziałem drużyny Dawida. Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na trzyosobowe grupy. Każda bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, który trafi do tzw. etapu Sing Off. Wtedy trenerzy wyłonią finalistów — najlepsza trójka z każdej drużyny powalczy o specjalne stypendium i możliwość nagrania profesjonalnego singla.

5 najpopularniejszych występów w „The Voice Kids”

Przesłuchania w Ciemno w „The Voice Kids” dobiegły końca. Trzeba przyznać, że pierwsza polska edycja muzycznego programu stoi na bardzo wysokim poziomie. Prezentujemy pięć castingowych występów, które cieszą się największą popularnością w internecie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK