Zamknij

The Voice Kids: Zaśpiewały utwór Beyoncé i wzruszyły Dawida Kwiatkowskiego [WIDEO]

Redakcja
05.02.2018 15:26
The Voice Kids: Zaśpiewały utwór Beyoncé i wzruszyły Dawida Kwiatkowskiego [WIDEO]
fot. Youtube (The Voice Kids Poland)

Pierwsze bitwy „The Voice Kids” już za nami. W ostatnim odcinku mogliśmy śledzić rywalizację uczestników z drużyny Tomsona i Barona. Wielkie poruszenie wywołał występ Zuzi, Natalki i Emilki. Dziewczynki wykonały jeden z utworów Beyoncé.

W ostatnim odcinku zdecydowanie największy zachwyt wywołała bitwa z udziałem Zuzi Jabłońskiej, Natalii Święczkowskiej i Emilki Piątkowskiej. Uczestniczki zaśpiewały znaną balladę „I Was Here” z repertuaru Beyoncé.

Emocjonalna i dojrzała prezentacja wzruszyła nie tylko widzów, ale także jurorów. Łez nie ukrywał sam Dawid Kwiatkowski, który po wszystkim nie był w stanie skomentować występu.

— Każda z Was jest niesamowita — stwierdziła krótko Edyta Górniak.

Bitwę wygrała 14-letnia Zuzia, która przeszła do etapu Sing Off. Trafili tam także Tytus Brzeziński, Oliwka Kopiec, Wiktoria Tracz, Amelia Andryszczyk i Michalina Porszke. W wielkim finale drużynę Tomsona & Barona będą ostatecznie reprezentować Oliwka, Zuzia i Amelia.

Etapy programu i nagrody

W kolejnych dwóch odcinkach zobaczymy Bitwy z udziałem drużyn Dawida Kwiatkowskiego i Edyty Górniak. Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na trzyosobowe grupy. Każda bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, który trafi do tzw. etapu Sing Off. Wtedy trenerzy wyłonią finalistów — najlepsza trójka z każdej drużyny powalczy o specjalne stypendium i możliwość nagrania profesjonalnego singla.

5 najpopularniejszych występów w „The Voice Kids”

Przesłuchania w Ciemno w „The Voice Kids” dobiegły końca. Trzeba przyznać, że pierwsza polska edycja muzycznego programu stoi na bardzo wysokim poziomie. Prezentujemy pięć castingowych występów, które cieszą się największą popularnością w internecie. Czy któraś tych z młodych uczestniczek zwycięży? Przekonamy się już niedługo.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku 

RadioZET.pl/PK