Zamknij

The Voice Senior 2: kolejne gwiazdy w jury. Kto dołączył do Piaska i Alicji Majewskiej?

17.08.2020 12:20
Jury "The Voice Senior"
fot. VIPHOTO/East News

"The Voice Senior 2" ma nowy skład jury. Izabela Trojanowska i Witold Paszt zostali trenerami w wokalnym show Dwójki. Gwiazda "Klanu" i członek grupy Vox dołączyli do Alicji Majewskiej i Andrzeja Piasecznego, którzy po raz kolejny zasiądą w jury "The Voice Senior". 

"The Voice Senior" wróci na antenę TVP2 w styczniu 2021 roku. Pierwsze edycja wokalnego talent show dla seniorów okazała się hitem, więc nic dziwnego, że Telewizja Polska zdecydowała się kontynuować program. Uczestników i widzów czekają jednak zmiany. W "The Voice Senior 2" pojawi się nowe jury. Do składu dołączyły właśnie dwie wielkie gwiazdy polskiej sceny - Izabela Trojanowska i Witold Pasz. Gwiazda "Klanu", która przed laty podbijała listy przebojów takimi hitami jak "Wszystko, czego dziś chcę" i "Tyle samo prawd ile kłamstw" oraz legendarny założyciel grupy Vox będą oceniać uczestników razem z Alicją Majewską i Andrzejem Piasecznym.

Program "The Voice Senior" to popularny format skierowany do osób powyżej 60. roku życia. Podobnie jak w  "The Voice of Poland" uczestnicy przechodzą przez sito eliminacji. Ci, którym uda się przejść do kolejnego etapu, trenują pod okiem jurorów i próbują wywalczyć miejsce w finale. W poprzedniej edycji głosy seniorów oceniało jury w składzie: Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny. Program prowadzili Marta Manowska i Tomasz Kammel. 

The Voice of Poland 11: zmiana zasad Przesłuchań w ciemno. Jurorzy dostali nowy przycisk

The Voice Senior 2: Izabela Trojanowska i Witold Paszt w jury 

Skład jury w 2. edycji "The Voice Senior" uległ modyfikacji. Zabraknie Urszuli Dudziak, która dołączyła do "The Voice of Poland 11", i Marka Piekarczyka. Ich miejsca zajmą Izabela Trojanowska i Witold Paszt

Na początku miałem większą tremę niż nasi wspaniali uczestnicy. Nie lubię oceniać ludzi, uwielbiam ich słuchać dlatego "The Voice Senior" jest trudnym wyzwaniem. Z drugiej strony jest to bardzo fajna przygoda, ponieważ uczestnicy są ludźmi w moim wieku. Mają piękne dusze, są radośni i emanują dobrą energią, którą dzielą się z nami - wyznał po pierwszym dniu nagraniowym Witold Paszt, założyciel i lider zespołu Vox.

Zamierzam wspierać naszych uczestników. Piękną rzeczą jest to, że seniorzy są tak muzykalni. Nie boją się śpiewać, nie boją się sceny. Przychodzą i dobrze się bawią a my razem z nimi - mówi Izabela Trojanowska. - Czuję ogromną odpowiedzialność za naszych wspaniałych uczestników, którzy przyszli do programu, żeby przeżyć fajną przygodę - podkreśla. 

Premiera "The Voice Senior 2" z Izabelą Trojanowską i Witoldem Pasztem w roli trenerów zaplanowana jest na styczeń 2021 roku. W nowej odsłonie show wydłużono Przesłuchania w Ciemno. W roli prowadzących zobaczymy Martę Manowską i Rafała Brzozowskiego

izabela trojanowska
fot. Jan Bielecki/East News
witold paszt
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Posłuchaj podcastu