Zamknij

Rafał Brzozowski poprowadzi "The Voice Senior 2". Wiemy, kogo zastąpi

03.08.2020 09:50
Rafał Brzozowski
fot. Waldemar Kompała / TVP

Rafał Brzozowski poprowadzi „The Voice Senior 2”. Wokalista i prowadzący „Jaka to melodia?” będzie współgospodarzem nowej edycji programu wraz z Martą Manowską.

Rafał Brzozowski prowadzącym „The Voice Senior 2”. Producenci oficjalnie poinformowali, że znany wokalista dołącza do ekipy programu.

To nie pierwszy raz, kiedy Rafał Brzozowski będzie prowadził program w telewizji. Widzowie kojarzą go już z „Koła fortuny” czy „Jaka to melodia?”.

Rafał Brzozowski prowadzącym The Voice Senior 2. Kogo zastąpi?

Rafał Brzozowski poprowadzi The Voice Senior 2. Zastąpi w tej roli Tomasza Kammela, którego mogliśmy oglądać w trakcie pierwszej edycji. U boku nowego prowadzącego ponownie zobaczymy Martę Manowską, znaną z bycia gospodynią programu „Rolnik szuka żony”.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze spotkanie Rafała Brzozowskiego z programami z serii „The Voice”. Wokalista był uczestnikiem pierwszej edycji The Voice of Poland, gdzie trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego i dotarł do półfinału.

Prowadzenie „The Voice Senior” to wielki zaszczyt, wielkie wyzwanie i wielka przygoda. Mam nadzieję, że będę mógł dodać otuchy seniorom, ponieważ doskonale wiem, jak to jest być uczestnikiem tego typu programu. Stresu towarzyszącego mi podczas Przesłuchań w Ciemno chyba nigdy nie zapomnę — mówi Rafał Brzozowski i dodaje: „Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować z Martą, z którą się przyjaźnimy i świetnie się rozumiemy. Równie mocno cieszę się na spotkanie z seniorami (…) chciałbym im pomóc przejść przez ten program z jak najmniejszą ilością stresu i jak największą dawką dobrej, pozytywnej energii”.

The Voice Senior 2: premiera. Kiedy pierwszy odcinek w TV?

Zdjęcia do drugiej edycji „The Voice Senior” ruszają pod koniec sierpnia 2020 roku. To właśnie wtedy poznamy także nowy skład trenerski drugiej edycji „The Voice Senior”. Wiadome, że w programie nie zobaczymy Urszuli Dudziak, która będzie jurorką „The Voice of Poland 11”.

Jak informuje portal Wirtualne media, premierę „The Voice Senior 2” w TVP2 zaplanowano na przełom listopada i grudnia 2020 roku.

RadioZET.pl/mat.prasowe