Zamknij

The Voice Senior 2: jest decyzja w sprawie drugiej edycji. TVP przesuwa emisję

19.10.2020 15:00
siostry Szydłowskie The Voice Senior
fot. Jan Bogacz / TVP

„The Voice Senior” cieszył się ogromną popularnością. Pojawiły się doniesienia, że w związku z pandemią koronawirusa kolejny sezon programu nie dojdzie do skutku. Portal WirtualneMedia.pl dotarł do nowych informacji. TVP zdecydowała się przesunąć emisję „The Voice Senior 2”. Wiemy, kiedy pierwszy odcinek drugiej edycji.

The Voice Senior zadebiutował na antenie w grudniu 2019 roku. Widzowie TVP mieli okazję po raz pierwszy śledzić zmagania uczestników powyżej 60 lat.

Przez ostatnie tygodnie spekulowano, czy druga edycja „The Voice Senior” będzie mogła odbyć się w związku z pandemią koronawirusa i potencjalnym zagrożeniem dla seniorów. Portal WirtualneMedia.pl poinformował, że „The Voice Senior 2” dojdzie do skutku. Telewizja Polska zdecydowała się jednak przesunąć emisję nowej edycji. Podobny los czeka „The Voice Kids 4”.

Marta Manowska pożegnała zmarłego uczestnika "The Voice Senior". Wzruszające słowa

The Voice Senior 2: decyzja w sprawie programu. TVP przesuwa emisję drugiej edycji

TVP podjęła decyzję o przesunięciu „The Voice Senior 2”. Druga edycja programu zostanie wyemitowana w styczniu 2021 roku, a nie jak wcześniej planowano w grudniu 2020 roku — podaje portal WirtualneMedia.pl.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu „The Voice Senior” pojawi się na antenie TVP2 najprawdopodobniej 2 lub 9 stycznia. Nowy sezon będzie dłuższy niż poprzedni — widzowie zobaczą łącznie sześć odcinków, czyli cztery odcinki Przesłuchań w Ciemno, odcinek półfinałowy oraz wielki finał.

Program poprowadzą Marta Manowska Rafał Brzozowski. W „The Voice Senior 2” zobaczymy dwóch nowych trenerów. Do Andrzeja Piasecznego i Alicji Majewskiej dołączą Izabela Trojanowska i Witold Paszt.

The Voice Senior: kto wygrał pierwszą edycję programu?

Pierwszą polską edycję „The Voice Senior” wygrały siostry Szydłowskie. O zwycięstwie uczestniczek z drużyny Urszuli Dudziak zdecydowali widzowie poprzez głosowanie SMS. Za zajęcie 1. miejsca zwyciężczynie „The Voice Senior” otrzymały 50 tysięcy złotych, możliwość występu podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką i Radiem ZET w Zakopanem i wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. 

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/PK