Zamknij

Voice Senior 2: uczestnik oświadczył się na scenie. Piaseczny oddał parze obrączkę [WIDEO]

04.01.2021 10:02
The Voice Senior 2
fot. Natasza Młudzik / TVP

„The Voice Senior 2” trwa. W pierwszym odcinku drugiej edycji programu nie zabrakło emocji. Uczestnik Jan Adamiak zaskoczył wszystkich i oświadczył się swojej ukochanej na scenie. Na oświadczyny zareagował natychmiast Andrzej Piaseczny, który podarował zakochanej parze obrączkę.

The Voice Senior to kolejny hitowy program oparty na słynnym formacie The Voice. Na antenie TVP2 ruszyła właśnie druga edycja talent show, w której zobaczymy śpiewających i utalentowanych seniorów.

Pierwszy odcinek „The Voice Senior 2” przyniósł ogromne emocje. Nie tylko ze względu na występy uczestników, ale także z powodu zaskakujących momentów. Jeden z uczestników „The Voice Senior 2” oświadczył się na scenie.

Nie żyje uczestnik "The Voice Senior". Wzruszający wpis ekipy programu TVP

The Voice Senior 2: oświadczyny na scenie. Uczestnik poprosił ukochaną o rękę

Jan Adamiak, uczestnik „The Voice Senior 2”, zaskoczył wszystkich i doprowadził do niecodziennej sytuacji w programie.

67-latek postanowił oświadczyć się swojej ukochanej, która pojawiła się na scenie. Uczestnik „The Voice Senior 2” uklęknął i poprosił kobietę o rękę.

- Kochana Wandziulku, kocham cię ponad życie. Zostaniesz moją żoną? - zapytał Jan Adamiak i zdradził, jak poznał swoją ukochaną: „Pięć lat temu śpiewałem na dancingu. Siedziało pięć kuracjuszek. Wanda poprosiła mnie o piosenkę Jacka Silskiego „List z morza”. Schodząc ze sceny podszedłem do niej. Zrobiła taką minę, takie oczy... Urzekła mnie. Objąłem ją, pocałowałem w policzek i tak się zaczęło”.

Oświadczyny w „The Voice Senior 2” zszokowały nie tylko widzów, ale także jurorów. Andrzej Piaseczny postanowił zrobić parze prezent i podarował ukochanym swoją obrączkę, która tym samym stała się pierścionkiem zaręczynowym.

The Voice Senior: kto wygrał pierwszą edycję programu?

Siostry Szydłowskie wygrały pierwszą polską edycję „The Voice Senior”, która odbyła się pod koniec 2019 roku.

Uczestniczki z drużyny Urszuli Dudziak otrzymały 50 tysięcy złotych i wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. Jak same przyznały, ich wielkim marzeniem są wakacje na Hawajach.

RadioZET.pl/mat.prasowe