Zamknij

The Voice Senior: Alicja Majewska jurorką programu? Są pierwsze informacje

Piotr Krajewski
18.06.2019 14:05
The Voice Senior Alicja Majewska jurorką programu są pierwsze informacje
fot. Youtube screen

„The Voice Senior” to nowy program, który już niedługo zadebiutuje na antenie TVP. Wystąpią w nim osoby po 60. roku życia. W internecie krąży coraz więcej informacji o potencjalnych trenerach. Wszystko na to wskazuje, że poznaliśmy nazwisko pierwszego jurora „The Voice Senior”. Będzie nim najprawdopodobniej Alicja Majewska.

The Voice Senior: Alicja Majewska będzie jurorką?

Alicja Majewska jurorką „The Voice Senior”? Tak wynika z nieoficjalnych informacji podanych przez portal Przeambitni.pl. Nazwisko pierwszego jurora miała zdradzić jedna z osób pracujących przy realizacji programu.

TVP bardzo długo zastanawiało się jak odświeżyć program i pokazać nową osobę, którą jednocześnie mogą pokochać widzowie muzyczne show i zaryzykowali i zaangażowali Panią Alicję Majewską. W tym tygodniu podpisała umowę z producentami i bardzo jest zadowolona, że weźmie udział w tym formacie — pisze portal Przeambitni.pl.

Alicja Majewska to jedna z najsłynniejszych polskich piosenkarek w historii. Wielokrotnie nagradzana na festiwalu w Opolu artystka występowała w wielu państwach Europy, Ameryce Północnej i Australii. Jest autorką słynnych polskich przebojów: „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą”, „Jeszcze się tam żagiel bieli” czy „To nie sztuka wybudować nowy dom”. Współpracowała z największymi nazwiskami polskiej piosenki, m.in. Zbigniewem Wodeckim, Andrzejem Zauchą i Jerzym Połomskim.

Alicja Majewska
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Kto jeszcze zasiądzie w jury polskiego „The Voice Senior”? Na ten moment nie ma potwierdzonych informacji, ale wśród potencjalnych nazwisk pojawiają się m.in. Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny, Michał Szpak i Marek Piekarczyk.

Kiedy premiera „The Voice Senior” w TV? [DATA]

Jak podaje serwis, premiera „The Voice Senior” w TVP odbędzie się w grudniu 2019 roku. Zdjęcia do pierwszej edycji programu ruszają podobno już w lipcu. Wszystko na to wskazuje, że show poprowadzi Marta Manowska.

„The Voice Senior” to kolejna odsłona słynnego międzynarodowego formatu telewizyjnego typu talent show. W polskiej telewizji mogliśmy już podziwiać uczestników w programach „The Voice” i „The Voice Kids”.

W „The Voice Senior” występują uczestnicy po 60. roku życia. Format był emitowany już w kilku europejskich krajach. Muzyczne zmagania starszych uczestników mogli oglądać widzowie w Belgii, Holandii, Niemczech czy Rosji.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/przeambitni.pl/PK