Zamknij

Voice Senior: Pani Barbara zachwyciła jurorów. Po występie uczestniczka przeżyła dramat [WIDEO]

08.01.2021 13:24
Voice Senior: Pani Barbara zachwyciła jurorów. Po występie uczestniczka przeżyła dramat [WIDEO]
fot. Materiały prasowe

Barbara Parzeczewska to niezwykle barwna i przebojowa uczestniczka „The Voice Senior 2”. 67-latka zachwyciła jurorów swoim energicznym występem z piosenką „Valerie” Amy Winehouse. Niestety, po zakończeniu nagrań do programu pani Barbara przeżyła osobisty dramat.

The Voice Senior powrócił na antenę TVP2. Widzowie mogą obecnie śledzić zmagania uczestników w drugiej edycji programu.

W najbliższym odcinku poznamy historię Barbary Parzeczewskiej, najbardziej przebojowej uczestniki „The Voice Senior 2”. 67-latka zachwyci jurorów występem z przebojem Amy Winehouse. Tuż po zakończeniu nagrań drugiej edycji niezwykle pozytywna uczestniczka musiała zmierzyć się z osobistym dramatem. Pani Barbara straciła najbliższą osobę.

The Voice Senior: Danuta Krasnodębska najstarszą uczestniczką programu na świecie. Ile ma lat?

The Voice Senior: Barbara Parzeczewska zaśpiewała hit Amy Winehouse i zachwyciła jurorów

Barbara Parzeczewska będzie jedną z bohaterek najbliższego odcinka „The Voice Senior 2”. 67-letnia uczestniczka zrobi ogromne wrażenie na jurorach. Fragment jej występu z piosenką „Valerie” Amy Winehouse jest już dostępny w internecie.

Pani genialnie śpiewa. Pani ma muzykalność, energię, emocje, prawdę – powiedziała zachwycona Alicja Majewska.

Okazuje się, że pani Barbara otaczała się muzyką od najmłodszych lat. Ma na swoim koncie także kilka sukcesów.

Nie wiem, kto mnie zaraził muzyką. Ona sama przyszła. Od dziecka było mnie wszędzie pełno. Kiedyś, na festynie, śpiewałam za torebkę landrynek piosenkę "Biedroneczki są w kropeczki". Kiedy miałam 18 lat, dostałam propozycję zaśpiewania na Festiwalu Piosenki Radzieckiej. Wykonałam dwie piosenki i dostałam Nagrodę Radia i Telewizji. Od tego momentu zaczęła się moja przygoda z muzyką – zdradziła uczestniczka.

W latach siedemdziesiątych wyjechała do pracy za granicą. Niedługo później poznała w Niemczech swojego przyszłego męża, który był muzykiem.

Znamy się 38 lat i od tylu lat towarzyszy nam muzyka. To jemu zawdzięczam, że mogę być z Wami – wyznała.

The Voice Senior: uczestniczka Barbara Parzeczewska straciła męża po nagraniach programu

Tuż po nagraniach „The Voice Senior” Barbara Parzeczewska straciła najbliższą osobę. Jej ukochany mąż Ireneusz zmarł po długiej walce z chorobą. Mężczyzna przeszedł trzy udary mózgu, a w 2019 roku lekarze wykryli u niego nowotwór.

We wrześniu 2019 zdiagnozowano u niego raka lewego płuca. Boję się, co mnie czeka. Nie wyobrażam sobie go stracić. Nie wiem, czy sobie z tym poradzę. To tak, jakbym straciła połowę siebie. Mój kochany małżonek przede wszystkim bije brawo, a później mówi: jaka jesteś ładna... Codziennie rano. Mam duże szczęście, że go mam – mówiła w programie.

Mimo odejścia najbliższej osoby pani Barbara nie poddaje się: „Żyjmy dzisiaj i teraz, a nie jutro. Jutra może nie być. Muzyka, śpiewanie to jest coś przepięknego. Daje mi siłę w życiu. Nie czuję, że się starzeję”.

Najbliższy odcinek „The Voice Senior 2” już w sobotę, 9 stycznia o godz. 20:00 na TVP2.

Barbara Parzeczewska The Voice Senior
fot. Natasza Młudzik / TVP

RadioZET.pl/mat.prasowe