Zamknij

The Voice Senior: Kto zastąpi Andrzeja Piasecznego? SE: "To królowa polskiej sceny"

19.05.2021 11:07
The Voice Senior Andrzej Piaseczny
fot. Bartosz Krupa/East News

Andrzej Piaseczny nie pojawi się w kolejnej edycji "The Voice Senior". Jak podaje "Super Express", stacja ma pomysł na to, kto powinien go zastąpić. Tabloid ujawnia, że to nie jedyna zmiana w składzie trenerskim.

Andrzej Piaseczny kończy pracę w Telewizji Polskiej. W styczniu tego roku wokalista na swojej imprezie urodzinowej głośno skandował hasła uderzające w partię rządzącą. Nagranie trafiło do sieci i spotkało się z negatywną reakcją władz telewizji publicznej. Od tego czasu mówi się o bardzo prawdopodobnym odejściu Piaska z pracy w programach rozrywkowych TVP.

- TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej - przekazała stacja w oficjalnym komunikacie.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny naprawdę ma ślubne plany? Powiedział też o adopcji dzieci

Andrzej Piaseczny odchodzi z "The Voice Senior". Zastąpi go Maryla Rodowicz?

Jak podaje "Super Express", telewizja zastanawia się nad osobą, która może zastąpić Andrzeja Piasecznego w roli trenera w "The Voice Senior". Kolejna edycja programu ma być nagrywana już latem. Źródło tabloidu zdradza, że zamiast Piaska zobaczymy królową polskiej sceny muzycznej - Marylę Rodowicz. To nie jedyna zmiana w składzie trenerskim - informator "Super Expressu" zdradza, że z programu ma zniknąć także Witold Paszt.

- Stacja chce, by w fotelach jurorskich „Seniora” zasiadły same kobiety. Iza Trojanowska i Alicja Majewska na pewno zostają - podaje rozmówca "SE".

Czekacie na oficjalne potwierdzenie zmian?