Zamknij

The Voice Senior. Uczestnik opowiedział przykrą historię z życia. Wzruszył jurorów i publiczność

Joanna Chojnacka
11.01.2022 09:54
The Voice Senior. Uczestnik opowiedział przykrą historię z życia. Wzruszył jurorów i publiczność
fot. The Voice of Poland/YouTube

The Voice Senior. Roman Rosiński wzruszył publiczność oraz trenerów. Uczestnik opowiedział o swojej smutnej historii, która poruszyła słuchaczy.

"The Voice Senior" w Nowym Roku wystartował z kolejnym, trzecim już sezonem rywalizacji. Od początku program budzi duże emocje. Jedna z uczestniczek doprowadziła do łez Marylę Rodowicz, inna zaskoczyła widzów swoim wiekiem.

The Voice Senior. Trzeci sezon programu trwa 

W "The Voice Senior" o spełnienie marzeń walczą osoby powyżej 60 roku życia. Oprócz talentów uczestników w programie poznajemy również historie ich życia. Nie zawsze są wesołe.

Przejmującymi wspomnieniami z przeszłości podzielił się przed kamerami 67-letni Roman Rosiński ze Szczecina. Mężczyzna urodził się ze zwichnięciem stawu biodrowego. Przypadłość spowodowała problemy z poruszaniem się już od najmłodszych lat.

The Voice Senior. Roman Rosiński wzruszył trenerów swoją historią

Rosiński w młodości marzył o karierze sportowej, jednak jego niepełnosprawność automatycznie pogrzebała te pragnienia. Miejsce sportu zajęła muzyka, która pozwoliła mu pogodzić się ze swoim losem.

Artysta zaczął amatorsko występować wraz z córką w grupie Sekret, gdzie pełnił rolę gitarzysty. W "The Voice Senior" zaśpiewał utwór grupy Vox "Zabiorę cię Magdaleno". Jego występ spodobał się Piotrowi Cugowskiemu, Maryli Rodowicz oraz Witoldowi Pasztowi, którzy odwrócili jurorskie fotele.

Zarówno trenerzy jak i publiczność byli wzruszeni smutną historią Romana Rosińskiego. Jednak to właśnie ona może sprawić, że mężczyzna spełni się w roli muzyka. Wokalista powalczy o wygraną w programie w drużynie Witolda Paszta.