Zamknij

The Voice Senior: Władysław Jarecki przeżył dramat. 73-letni uczestnik opowiedział smutną historię

Piotr Krajewski
16.12.2019 14:41
The Voice Senior Władysław Jarecki przeżył dramat 73letni uczestnik opowiedział smutną historię
fot. Youtube screen

Władysław Jarecki to uczestnik „The Voice Senior”, który zachwycił jurorów muzycznym talentem, ale także wzruszył swoją historią. W trakcie programu 73-letni uczestnik opowiedział o bardzo trudnych chwilach, jakich doświadczył w trakcie życia.

Władysław Jarecki w The Voice Senior. Uczestnik przeżył dramat

Władysław Jarecki pojawił się w „The Voice Senior”, gdzie zaprezentował na Przesłuchaniu w Ciemno utwór „Don't Close Your Eyes” Keitha Whitleya.

Uczestnik „The Voice Senior” zrobił niesamowite wrażenie na jurorach i publiczności. Okazuje się jednak, że 73-letni Władysław nie miał łatwego życia i doświadczył wielu przykrych momentów. Wyznał, że mając zaledwie 3 miesiące, został oddany do domu dziecka i to właśnie tam zrodziło się u niego zainteresowanie muzyką.

Miałem trzy miesiące, kiedy zostałem oddany do domu dziecka. Zawsze odczuwałem potrzebę przebywania w pomieszczeniach, gdzie były instrumenty. Muzyka zawsze mnie intrygowała — powiedział Władysław Jarecki w „The Voice Senior” i dodał, że w wieku 18 lat musiał ukraść gitarę z domu kultury, ponieważ nie było go stać na własną.

W późniejszym latach udało mu się założyć rodzinę, ale jak sam przyznał, nie był w stanie kontynuować rodzinnego życia. Zdecydował się na bardzo trudny krok, o czym opowiedział w programie.

Przeszedłem obok tego, co w życiu jest najpiękniejsze — rodzina. Nie zaznałem miłości z rodziny i nie potrafiłem tego dać. Tu przegrałem życie. Miałem wszystko, co jest najpiękniejsze, najwspanialsze. Ale nie umiałem tego docenić. Wyszedłem po gazetę i już mnie nie ma 20 lat — wyznał.

Władysław Jarecki przeszedł do następnego etapu „The Voice Senior”. 73-letni uczestnik zdecydował się dołączyć do drużyny Marka Piekarczyka, który był zachwycony jego głosem.

RadioZET.pl/se.pl/PK