Zamknij

The Voice Senior: jest pierwszy zwiastun programu. Kiedy pierwszy odcinek? [PREMIERA]

Piotr Krajewski
29.11.2019 10:55
The Voice Senior ZWIASTUN programu kiedy pierwszy odcinek data premiery
fot. Youtube screen

„The Voice Senior” zbliża się wielkimi krokami. Widzowie zobaczą w roli jurorów Urszulę Dudziak, Andrzeja Piasecznego, Alicję Majewską i Marka Piekarczyka. Telewizja Polska opublikowała oficjalny zwiastun pierwszej edycji „The Voice Senior”. Znamy datę premiery pierwszego odcinka.

The Voice Senior: zwiastun programu. Kiedy pierwszy odcinek? [PREMIERA]

Pierwszy zwiastun „The Voice Senior” już jest. Takiego programu w Telewizji Polskiej jeszcze nie było. Po raz pierwszy w muzycznym talent show pojawią tylko i wyłącznie uczestnicy po 60. roku życia. Na scenie „The Voice Senior” zobaczymy ponad 20 utalentowanych wokalnie osób.

Uczestnicy „The Voice Senior” będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. Zwycięzca programu zostanie wybrany przez widzów w głosowaniu SMS.

Znamy datę premiery „The Voice Senior”. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 7 grudnia o godz. 20:05 w TVP2. Program poprowadzą Marta Manowska i Tomasz Kammel.

The Voice Senior: jurorzy. Kto będzie w jury programu?

Kto zasiądzie w jury „The Voice Senior”? To już pewne, że jurorami programu będą Urszula Dudziak, Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska i Marek Piekarczyk.

Format „The Voice Senior” był emitowany już w kilku europejskich krajach. Muzyczne zmagania starszych uczestników mogli oglądać widzowie w Belgii, Holandii, Niemczech czy Rosji.

RadioZET.pl/PK