Słuchaj
Tomek Michniewicz
Joanna Zientarska, Michał Adamiuk
Szymon Majewski
Krzysztof Sendecki, Marcin Powideł
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The Voice Senior: jest pierwszy zwiastun programu. Kiedy pierwszy odcinek? [PREMIERA]

29.11.2019 10:55

„The Voice Senior” zbliża się wielkimi krokami. Widzowie zobaczą w roli jurorów Urszulę Dudziak, Andrzeja Piasecznego, Alicję Majewską i Marka Piekarczyka. Telewizja Polska opublikowała oficjalny zwiastun pierwszej edycji „The Voice Senior”. Znamy datę premiery pierwszego odcinka.

The Voice Senior ZWIASTUN programu kiedy pierwszy odcinek data premiery fot. Youtube screen

The Voice Senior: zwiastun programu. Kiedy pierwszy odcinek? [PREMIERA]

Pierwszy zwiastun „The Voice Senior” już jest. Takiego programu w Telewizji Polskiej jeszcze nie było. Po raz pierwszy w muzycznym talent show pojawią tylko i wyłącznie uczestnicy po 60. roku życia. Na scenie „The Voice Senior” zobaczymy ponad 20 utalentowanych wokalnie osób.

Uczestnicy „The Voice Senior” będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. Zwycięzca programu zostanie wybrany przez widzów w głosowaniu SMS.

Znamy datę premiery „The Voice Senior”. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 7 grudnia o godz. 20:05 w TVP2. Program poprowadzą Marta Manowska i Tomasz Kammel.

The Voice Senior: jurorzy. Kto będzie w jury programu?

Kto zasiądzie w jury „The Voice Senior”? To już pewne, że jurorami programu będą Urszula Dudziak, Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska i Marek Piekarczyk.

Format „The Voice Senior” był emitowany już w kilku europejskich krajach. Muzyczne zmagania starszych uczestników mogli oglądać widzowie w Belgii, Holandii, Niemczech czy Rosji.

RadioZET.pl/PK

Oceń