Zamknij

Babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w "Voice Senior". Wystąpiła na scenie [WIDEO]

18.01.2021 15:10
The Voice Senior
fot. Natasza Młudzik / TVP

Czesława Szymaniak wystąpiła w „The Voice Senior”. 82-letnia uczestniczka pojawiła się w ostatnim odcinku programu i zaśpiewała utwór z repertuaru „Mazowsza”. Okazuje się, że śpiewająca seniorka to babcia Adriana ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

The Voice Senior trwa. Za nami już sześć odcinków drugiej edycji programu, w którym możemy oglądać występy utalentowanych seniorów powyżej 60. roku życia.

W ostatnim odcinku „The Voice Senior 2” widzowie mogli zobaczyć na scenie m.in. Czesławę Szymaniak. 82-letnia uczestniczka okazała się babcią gwiazdora programu TVN Ślub od pierwszego wejrzenia.

Zobacz także: The Voice Senior: Danuta Krasnodębska najstarszą uczestniczką programu na świecie. Ile ma lat?

Czesława Szymaniak w „The Voice Senior 2”. To babcia Adriana ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Czesława Szymaniak wystąpiła w „The Voice Senior 2”. Seniorka zaprezentowała na scenie utwór „Ej, przeleciał ptaszek” z repertuaru Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze". Choć wokal 82-latki zrobił wrażenie na jurorach, żaden trener nie zdecydował się odwrócić swojego czerwonego fotela.

Przyjście do tego programu jest przejawem wielkiej odwagi. Proszę przyjść do nas za rok, raz jeszcze, postaramy się być bardziej otwarci i przygotowani – powiedział Andrzej Piaseczny.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny komentuje urodzinową aferę. Nie wstydzi się słów "J***ć PiS"? [WIDEO]

Internauci odkryli, że pani Czesława jest babcią Adriana Szymaniaka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, popularnego programu emitowanego w TVN. O występie kobiety w „The Voice Senior 2” informowała żona gwiazdora, Anita.

Chcę pokazać Wam prawdziwą kobietę - inspirację. Może pamiętacie wzruszający moment naszego wesela, kiedy Babcia Adriana wystąpiła śpiewając piękny utwór o miłości? Bez wątpienia już wtedy pokazała swój talent, ale nie to jest w tym najważniejsze. Babcia, mając ponad 80 lat, jest niesamowicie pozytywną i pełną energii osobą. Mimo wielu problemów zdrowotnych w jej życiu najważniejsza jest pasja, która daje jej energię, a jest nią muzyka i śpiew – napisała.

Zobacz także: Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita miała poważny wypadek. W jej auto wjechał autobus [FOTO]

RadioZET.pl/interia.pl