Zamknij

The Voice Senior: kiedy pierwszy odcinek programu? Marta Manowska ujawniła datę premiery

Piotr Krajewski
05.11.2019 13:41
The Voice Senior kiedy pierwszy odcinek programu Marta Manowska ujawniła datę premiery
fot. Instagram The Voice Senior

„The Voice Senior” zbliża się wielkimi krokami. Prowadzącą program Marta Manowska zdradziła w mediach społecznościowych szczegóły nowej produkcji TVP. Wiemy już, kiedy odbędzie się premiera pierwszego odcinka „The Voice Senior”.

The Voice Senior: kiedy pierwszy odcinek? Marta Manowska zdradza datę premiery

„The Voice Senior” wkrótce zadebiutuje na antenie TVP2. To kolejna już odsłona międzynarodowego formatu „The Voice”, którą zobaczą polscy widzowie. W „The Voice Senior” pojawią się tylko i wyłącznie uczestnicy po 60. roku życia.

Pierwszą polską edycję „The Voice Senior” poprowadzi Marta Manowska. Znana prezenterka telewizyjna i prowadzącą „Rolnik szuka żony” zdradziła nieco więcej szczegółów na temat nowego programu. W jednym z wpisów na Instagramie ujawniła datę emisji pierwszego odcinka „The Voice Senior” — premiera odbędzie się już 7 grudnia.

Życie na planie. Trzeba kochać. Ja chyba kocham. Wczoraj do później nocy walczyliśmy na planie „The Voice Senior”. Ale tyle historii, ile nasłuchałam się off the rekord. A ile Wy usłyszycie już niebawem, to jeden bóg wie. Wiem jedno. Nasi bohaterowie to nie tylko talenty muzyczne. To kopalnia anegdot, wspomnień, energii i dobrego humoru — napisała Marta Manowska.

The Voice Senior: jurorzy. Kto będzie w jury programu?

Kto jeszcze zasiądzie w jury polskiego „The Voice Senior”? To już pewne, że jurorami programu będą Urszula Dudziak, Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska i Marek Piekarczyk.

Format „The Voice Senior” był emitowany już w kilku europejskich krajach. Muzyczne zmagania starszych uczestników mogli oglądać widzowie w Belgii, Holandii, Niemczech czy Rosji.

RadioZET.pl/PK