Zamknij

The Voice Senior: uczestniczka oceniła Izabelę Trojanowską. "Jesteś kontrowersyjna"

22.01.2021 16:27
The Voice Senior
fot. Natasza Młudzik / TVP

W "The Voice Senior" jurorzy nie tylko oceniają, mieli szansę dowiedzieć się czegoś o sobie. Uczestniczka stwierdziła, że Izabela Trojanowska jest kontrowersyjna. Dlaczego w taki sposób oceniła sławną piosenkarkę?

"The Voice Senior" zyskał ogromną popularność i jest programem, który doskonale uzupełnił lukę pomiędzy "The Voice of Poland" a "The Voice Kids". Pomysł na muzyczne show, w którym wokalne talenty zaprezentują seniorzy, przez wiele osób był wyśmiewany. Tymczasem uczestnicy uciszyli malkontentów, prezentując bardzo wysoki poziom, niejednokrotnie budząc uznanie nawet gwiazd zasiadających w jury. Kolejną zaletą są ciekawe, jakie przynoszą ze sobą doświadczeni życiem artyści.

ZOBACZ TAKŻE:  The Voice Senior: niezwykła historia uczestnika. Odnalazł siostrę po 50 latach

Z pewnością widzom 2. edycji "The Voice Senior" w pamięć zapadnie 67-letnia Jolanta Zając-Stachurska, niekoniecznie tylko ze względu na wokalny talent. Uczestniczka poza miłością do muzyki od 20 lat zajmuje się astrologią.

- Jest to tak fascynująca wiedza, że życia nie starczy, żeby przyjrzeć się ludzkim charakterom, losowi, zgodności tego co numerologia mówi a tego co nam się wydarza. Numerologia ma bardzo dużo zwykłych, prostych obliczeń, które przy interpretacji z literami, liczbami dają nam szerszy obraz człowieka - poinformowała.

Postanowiła błysnąć wiedzą i wypowiedzieć się na temat jurorów show. Szczególnie zaskoczona mogła być Izabela Trojanowska, która została uznana przez panią Jolantę za osobę kontrowersyjną. Na jakiej podstawie wystawiła gwieździe taką recenzję?

ZOBACZ TAKŻE:  Witold Paszt chorował na COVID-19. Juror "The Voice Senior" zdradził, jak się czuje

The Voice Senior: Izabela Trojanowska kontrowersyjna. Uczestniczka oceniła jurorkę

Jolanta Zając-Stachurska pokaże swoje wokalne umiejętności w odcinku, który zostanie wyemitowany w sobotę 23 stycznia, ale już teraz wiadomo, co jej numerologiczna wiedza pozwoliła ustalić jeśli chodzi o Izabelę Trojanowską. Uczestniczka otwarcie nazwała wokalistkę osobą kontrowersyjną.

- Ty jesteś na moje oko bardzo kontrowersyjna. 22. rodzą się rewolucjoniści, kontrowersyjne postacie, stąd masz taki styl. Pracoholicy, bezustannie stawiasz sobie poprzeczkę tak wysoko, że nie umiesz wypoczywać. Nieprawdopodobny charakter. Nie zrażają cię porażki, masz to w nosie. Po prostu robisz swoje. Już cię polubiłam, naprawdę - oceniła.

Kilka słów na swój temat usłyszeli także inni jurorzy.

- Perfekcjonista. Osobno serce i rozum. To jest cudowne w twórczości, w życiu gorzej. Dobrze gra, żeby wyjść na pragmatyka - usłyszał Witold Paszt.

- Szóstki są artystyczne. Masz patronów z innych bytów - tak mówi numerologia, którzy zjawiają się jak koncert życzeń - dowiedział się Andrzej Piaseczny.

- Trójki są ogniem, który jednoczy. Są dobre, szlachetne. Nie prowokują, nie mają wrogów. Dlatego rozumiem, dlaczego panią kocha nie tylko scena, ale publiczność - to z kolei ocena Alicji Majewskiej.

Sądzicie, że pani Jolanta rzeczywiście jest astrologiczną ekspertką?

The Voice Senior
fot. Natasza Młudzik / TVP