Zamknij

„The Voice Senior”: będzie pierwsza polska edycja? Pojawiły się nazwiska jurorów

Piotr Krajewski
15.04.2019 12:28
The Voice Senior w Polsce nowy program TVP kiedy premiera jurorzy
fot. Youtube

„The Voice Senior” trafi do polskiej telewizji? Dwutygodnik „Flesz” podaje, że premiera nowego programu TVP odbędzie się najprawdopodobniej już jesienią. W internecie pojawiają się już pierwsze informacje na temat jurorów „The Voice Senior”.

The Voice Senior: nowy program na antenie TVP

„The Voice Senior” to kolejna odsłona słynnego międzynarodowego formatu telewizyjnego typu talent show. W polskiej telewizji mogliśmy już podziwiać uczestników w programach „The Voice” i „The Voice Kids”. Wygląda na to, że przyszła pora na następną odsłonę.

Po sukcesie programu „Sanatorium Miłości TVP planuje podobno stworzyć kolejne show z uczestnikami w starszym wieku. Jak podaje dwutygodnik „Flesz”, jesienią Telewizja Polska wyemituje 1. edycję „The Voice Senior”, nowego talent show skierowanego do osób po 60. roku życia. Na ten moment nie ma jednak wielu szczegółów odnośnie do programu.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "The Voice Senior"?

Liczba głosów:

Kto zasiądzie w jury polskiego „The Voice Senior”? W internecie nie brakuje już spekulacji na temat jurorów nowego programu TVP. „Flesz” dodaje, że na słynnych czerwonych fotelach pojawią się najprawdopodobniej Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny. Ostatnia trójka była już kilkukrotnie zaangażowana w format „The Voice”. Od 2017 roku Michał Szpak jest jurorem „The Voice of Poland”, a Piekarczyk i Piaseczny mieli okazję być trenerami podczas czterech edycji.

Format „The Voice Senior” był emitowany już w kilku europejskich krajach. Muzyczne zmagania starszych uczestników mogli oglądać widzowie w Belgii, Holandii, Niemczech czy Rosji.

„The Voice Kids” hitem TVP

„The Voice Kids” doczekało się w Polsce już dwóch edycji. Oba sezony zdobyły ogromną popularność, a uczestnicy cieszyli wielkim zainteresowaniem wśród telewidzów. Pierwszą edycję wygrała Roksana Węgiel, która kilka miesięcy później zajęła 1. miejsce na Eurowizji Junior 2018 w Mińsku. W drugim sezonie „The Voice Kids” triumfowała Ania Dąbrowska.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/party.pl/PK