Zamknij

The Voice: gwiazdy walczą o fotel jurora. Wśród nazwisk m.in. Nykiel, Margaret, Szroeder

Piotr Krajewski
02.07.2019 12:56
The Voice gwiazdy walczą o fotel jurora kto chce być w jury lista artystów
fot. Instagram (The Voice of Poland)

Programy z serii „The Voice” powracają na antenę TVP. W kolejnych edycjach „The Voice of Poland” i „The Voice Kids” mamy zobaczyć nowych jurorów. Mówi się, że o fotele trenerskie walczy wiele znanych gwiazd muzyki. Za udział w programach przewidziano bowiem niemałe pieniądze. Muzycy rywalizują też o angaż w „The Voice Senior”, nowym programie TVP.

The Voice of Poland: Natalia Nykiel jurorką programu?

„The Voice of Poland” ma być jednym z największych jesiennych hitów Telewizji Polskiej. Od września na antenie TVP2 będziemy mogli oglądać jubileuszową, dziesiątą już edycję programu.

„Super Express” informuje, że jedną z jurorek „The Voice of Poland” może zostać Natalia Nykiel. Co ciekawe, kilka lat temu piosenkarka sama była uczestniczką programu. W trakcie drugiej edycji dotarła aż do finału. Podobno za udział w dziesiątym „The Voice of Poland” trener może zgarnąć nawet 200 tysięcy złotych.

Kto będzie jurorem w „The Voice Kids” i „The Voice Senior”?

Jak podaje tabloid, udziałem w nowej edycji „The Voice Kids”, która wystartuje podobno na początku 2020 roku, interesują się najpopularniejsze polskie artystki. Wśród nazwisk wymienia się m.in. Natalię Szroeder, Margaret i Cleo, która była jurorką podczas poprzedniego sezonu.

Na antenie TVP2 zadebiutuje także program „The Voice Senior”, którego premierę zaplanowano na grudzień 2019 roku. Mówi się, że jurorką będzie najprawdopodobniej Alicja Majewska, ale „Super Express” wspomina również o Marku Piekarczyku, Andrzeju Piasecznym i Michale Szpaku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/se.pl/PK