Zamknij

The Voice: juror złamał regulamin. Skandal na planie programu w Australii [WIDEO]

18.06.2020 12:39
The Voice juror Guy Sebastian złamał regulamin skandal na planie programu w Australii wideo
fot. Youtube

„The Voice” w Australii cieszy się dużą popularnością. W nowej edycji programu doszło do skandalu z udziałem jednego z jurorów. Guy Sebastian świadomie złamał regulamin i odwrócił czerwony fotel, mimo że miał już pełny skład swojej drużyny. Zachowanie trenera wywołało oburzenie wśród pozostałych jurorów.

The Voice: skandal w Australii. Juror złamał regulamin w trakcie programu

Skandal w australijskim „The Voice”. Guy Sebastian, pierwszy reprezentant Australii na Eurowizji, zwycięzca „Idola” i juror dziewiątej edycji programu, złamał regulamin w jednym z odcinków z Przesłuchaniami w Ciemno.

W trakcie występu Wolfa Wintersa z utworem „The Sound of Silence” Guy Sebastian zdecydował się odwrócić fotel, mimo że było to niezgodne z regulaminem programu. Okazuje się, że juror miał już pełny skład swojej drużyny i nie miał prawa tego zrobić.

The Voice of Poland i The Voice Kids: nowi jurorzy w programach? Ujawniono nazwiska

Pozostali jurorzy byli w szoku, widząc zachowanie kolegi z jury. Oburzenia nie kryła m.in. Kelly Rowland, która zareagowała bardzo ostro na całą sytuację.

Nie możesz tego zrobić. Oszukujesz. Nie trzymasz się zasad — stwierdziła krótko gwiazda Destiny’s Child.

Na planie programu pojawił się natychmiast jeden z producentów „The Voice”, który próbował wyjaśnić całą sytuacją. Po naradzie z pozostałymi jurorami zdecydowano, że Guy Sebastian może zatrzymać Wintersa w swojej drużynie, ale pod jednym warunkiem. W następnym etapie programu podczas jednej z bitew w drużynie Sebastiana pojawi się trzech uczestników. Trener będzie musiał wtedy wyeliminować aż dwoje z nich.

RadioZET.pl/dailymail.co.uk