Zamknij

The Voice of Poland 10: Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska nowymi prowadzącymi

Piotr Krajewski
21.08.2019 15:56
The Voice of Poland 10 Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska nowymi prowadzącymi
fot. Bartosz KRUPA/East News

„The Voice of Poland” wraca na antenę TVP2. Okazuje się, ze w trakcie jubileuszowej, dziesiątej edycji programu zobaczymy zupełnie nowych prowadzących. Do Tomasza Kammela i Idy Nowakowskiej dołącza para znanych aktorów młodego pokolenia — Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

The Voice of Poland 10: Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska nowymi prowadzącymi

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska będą nowymi prowadzącymi „The Voice of Poland”. Aktorska para, która wygrała niedawno razem program „Dance, Dance, Dance”, pojawi się w nowej edycji muzycznego show u boku Tomasza Kammela i Idy Nowakowskiej.

Co ciekawe, prowadzenie tego typu programu nie będzie niczym nowym dla Adama Zdrójkowskiego, aktora znanego z roli Kuby Boskiego w serialu „Rodzinka.pl”. Współprowadził już pierwszą polską edycję „The Voice Kids”.

Kto w jury „The Voice of Poland 10”? Nazwiska trenerów

To nie koniec zmian w popularnym programie emitowanym na TVP2. W składzie jury „The Voice of Poland 10” zobaczymy aż dwóch nowych trenerów: Margaret i Kamila Bednarka. Oprócz nich, na fotelach jurorskich zasiądą dobrze już znani z poprzednich edycji Tomson i Baron oraz Michał Szpak.

Pierwszy odcinek „The Voice of Poland 10” zostanie wyemitowany 7 września.

RadioZET.pl/PK