Zamknij

The Voice of Poland: Alicja Szemplińska polską Whitney Houston? Internauci wróżą jej zwycięstwo

Piotr Krajewski
04.11.2019 11:52
The Voice of Poland 10 Alicja Szemplińska polską Whitney Houston internauci wróżą jej zwycięstwo
fot. Youtube screen

Alicja Szemplińska awansowała do odcinków na żywo „The Voice of Poland 10”. 17-letnia uczestniczka robi furorę w programie i już jest uznawana za jedną za faworytek do zwycięstwa. Wielu internautów porównuję Alicję Szemplińską do Whitney Houston.

The Voice of Poland 10: Alicja Szemplińska polską Whitney Houston? Internauci zachwyceni

Alicja Szemplińska wygra „The Voice of Poland”? Tak przynajmniej twierdzi wielu internautów. 17-latka jest jedną głównych faworytek do zwycięstwa w programie.

Nalężąca do drużyny Tomsona & Barona uczestniczka awansowała właśnie do odcinków na żywo, które rozpoczną się w najbliższą sobotę. W trakcie etapu Nokautów Alicja Szemplińska zachwyciła jurorów i widzów występem z piosenką „Get Here” z repertuaru amerykańskiej wokalistki Olety Adams.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem umiejętności wokalnych Alicji Szemplińskiej. Wielu z nich porównuje nastolatkę do największych diw muzyki pop i nazywa ją nawet polską Whitney Houston.

„Druga Whitney”, „znokautowała konkurencję tym występem”, zasługuje na wygraną”, „Whitney z Polski”, „w takim wieku, taki głos coś absolutnie niespotykanego, poziom światowy”, „takiego głosu jeszcze w polskiej edycji nie było” — piszą internauci.

Alicja Szemplińska z „The Voice of Poland” wygrała program „Hit Hit Hurra”

Co ciekawe, mimo bardzo młodego wieku Alicja Szemplińska miała okazję już triumfować w talent show. W 2016 roku wygrała program muzyczny „Hit Hit Hurra” emitowany przez TVP1.

Już w wieku 14 lat młoda piosenkarka otrzymała możliwość kształcenia swojego wokalu pod okiem słynnego Setha Riggsa, amerykańskiego trenera wokalnego, który współpracował m.in. z Michaelem Jacksonem, Madonną, Princem czy Stevie Wonderem.

RadioZET.pl/PK