Zamknij

The Voice of Poland 10: konflikt Michała Szpaka i Margaret na planie? Jest komentarz artystki

Piotr Krajewski
07.08.2019 11:09
The Voice of Poland 10 Margaret komentuje plotki o konflikcie z Michałem Szpakiem
fot. TRICOLORS/East News

Margaret i Michał Szpak będą jednymi z jurorów dziesiątej edycji „The Voice of Poland”. W ostatnich dniach pojawiło się jednak wiele plotek na temat ich rzekomego konfliktu na planie programu. Margaret postanowiła skomentować te doniesienia w najnowszym wywiadzie.

The Voice of Poland 10: Margaret komentuje plotki o konflikcie z Michałem Szpakiem

„The Voice of Poland” powraca. W dziesiątej edycji programu zobaczymy nowy skład jurorski, w którym zasiądą m.in. Michał Szpak i debiutująca w roli trenerki Margaret.

W sieci pojawiło się wiele spekulacji na temat rzekomego konfliktu trenerów. Michał Szpak i Margaret podobno nie mogli się porozumieć, a w trakcie nagrywania miało dochodzić między nimi do spięć i kłótni.

Plotki o wojnie na planie „The Voice of Poland” szybko rozniosły się po internecie, więc Margaret zdecydowała się je skomentować. W najnowszym wywiadzie dla Interii piosenkarka ucięła wszelkie spekulacje na temat konfliktu.

To oczywiście nieprawda. Tak naprawdę na planie „Voice” z Michałem bardziej się polubiliśmy, niż znienawidziliśmy. Było przezabawnie. Boję się tego oglądać, chyba tego nie zrobię. Jestem przerażona, bo my się tak świetnie bawiliśmy, może nawet za bardzo — powiedziała.

„The Voice of Poland 10” to debiut Margaret w roli trenerki. Jak sama przyznała, udział w programie sprawił jej mnóstwo przyjemności. Zdradziła też szczegóły na temat swojej drużyny.

Mam materiał na jednego finalistę. Myślę, że osobowości w mojej grupie, takich, które zaistnieją, jest na pewno więcej niż dwie — dodała w wywiadzie dla Interii.

The Voice of Poland 10: kiedy premiera i kto będzie trenerem?

Nowa edycja „The Voice Poland” pojawi się na antenie TVP2 już od września. W składzie jurorskim zobaczymy po raz kolejny Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona. W roli trenerów zobaczymy też debiutantów: Kamila Bednarka i Margaret.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/interia.pl/PK