Zamknij

The Voice of Poland: Violet Oliferuk awansowała do kolejnego etapu. To przyjaciółka Michała Szpaka

Piotr Krajewski
07.10.2019 10:41
The Voice of Poland 10 Violet Oliferuk awansowała do kolejnego etapu to przyjaciółka Michała Szpaka
fot. Youtube

Przesłuchania w Ciemno w „The Voice of Poland 10” za nami. W ostatnim odcinku na scenie pojawiła się Violet Oliferuk, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Szybko jednak okazało się, że uczestniczka jest dobrą przyjaciółką Michała Szpaka. Zobaczcie, jak zareagował na jej występ.

Violet Oliferuk w The Voice of Poland 10. To przyjaciółka Michała Szpaka

Violet Oliferuk wzięła udział w Przesłuchaniach w Ciemno do „The Voice of Poland 10”. Uczestniczka, mieszkająca na co dzień w Los Angeles, zaśpiewała na żywo przebój „Walk Me Home” z repertuaru Pink. Tuż przed swoim występem zdradziła, że obecnie uczęszcza na lekcje śpiewu do trenera wokalnego Jennifer Lopez.

Pod wrażeniem jej wokalu byli Tomson & Baron oraz Michał Szpak, którzy zdecydowali odwrócić swoje fotele. Okazało się, że Violet to przyjaciółka reprezentanta Polski na Eurowizji 2016.

Co Ty tutaj robisz? — krzyknął zaskoczony Michał Szpak i wyznał wszystkim, że Violet to jego „psiapsi-psiapsi siostra”.

Violet Oliferuk powiedziała, że nie mogła zdradzić koledze o udziale w „The Voice of Poland 10”. Chciała zrobić mu niespodziankę. Po chwili namysłu zdecydowała się dołączyć do drużyny Szpaka. Wystąpi w kolejnym etapie programu, czyli Bitwach.

RadioZET.pl/PK