Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The Voice of Poland: Violet Oliferuk awansowała do kolejnego etapu. To przyjaciółka Michała Szpaka

07.10.2019 10:41

Przesłuchania w Ciemno w „The Voice of Poland 10” za nami. W ostatnim odcinku na scenie pojawiła się Violet Oliferuk, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Szybko jednak okazało się, że uczestniczka jest dobrą przyjaciółką Michała Szpaka. Zobaczcie, jak zareagował na jej występ.

The Voice of Poland 10 Violet Oliferuk awansowała do kolejnego etapu to przyjaciółka Michała Szpaka fot. Youtube

Violet Oliferuk w The Voice of Poland 10. To przyjaciółka Michała Szpaka

Violet Oliferuk wzięła udział w Przesłuchaniach w Ciemno do „The Voice of Poland 10”. Uczestniczka, mieszkająca na co dzień w Los Angeles, zaśpiewała na żywo przebój „Walk Me Home” z repertuaru Pink. Tuż przed swoim występem zdradziła, że obecnie uczęszcza na lekcje śpiewu do trenera wokalnego Jennifer Lopez.

Pod wrażeniem jej wokalu byli Tomson & Baron oraz Michał Szpak, którzy zdecydowali odwrócić swoje fotele. Okazało się, że Violet to przyjaciółka reprezentanta Polski na Eurowizji 2016.

Co Ty tutaj robisz? — krzyknął zaskoczony Michał Szpak i wyznał wszystkim, że Violet to jego „psiapsi-psiapsi siostra”.

Violet Oliferuk powiedziała, że nie mogła zdradzić koledze o udziale w „The Voice of Poland 10”. Chciała zrobić mu niespodziankę. Po chwili namysłu zdecydowała się dołączyć do drużyny Szpaka. Wystąpi w kolejnym etapie programu, czyli Bitwach.

RadioZET.pl/PK

Oceń