Zamknij

The Voice of Poland 10: kiedy i czy będzie nowa edycja? Są pierwsze informacje!

Redakcja
03.12.2018 12:44
The Voice of Poland
fot. Bartosz KRUPA/East News

Dziewiąta edycja „The Voice of Poland” za nami. Najlepszym głosem w Polsce został Marcin Sójka. Fani programu zastanawiają się już, kiedy i czy w ogóle będzie nowa edycja „The Voice of Poland”. Portal Wirtualne Media opublikował pierwsze informacje na ten temat.

The Voice of Poland 10: nowa edycja. Kiedy w TV?

Kiedy i czy będzie nowa edycja „The Voice of Poland”? Właśnie zakończył się dziewiąty sezon, w którym w wielkim stylu zwyciężył Marcin Sójka. Fani talent show zastanawiają się, czy program powróci na antenę TVP2.

Portal Wirtualne Media informuje nieoficjalnie, że będzie kolejna edycja „The Voice of Poland”. Nowe odcinki programu pojawią się w telewizji już jesienią 2019 roku. Wszystko wskazuje na to, że Telewizja Polska jest zadowolona z wyników oglądalności. W trzech pierwszych tygodniach dziewiątą edycję oglądało 1,63 mln osób.

Program „The Voice of Poland” jest nadawany w TVP2 od września 2011 roku. Show pomogło rozpocząć przygodę z muzyką i odnieść komercyjny sukces wielu znanym dziś artystom. To właśnie za sprawą „The Voice of Poland” popularność zyskali m.in. Natalia Nykiel, Sarsa, Rafał Brzozowski, Antek Smykiewicz, Monika Lewczuk, Marta Gałuszewska, Ania Karwan, Filip Lato, Michał Szczygieł czy Mateusz Ziółko.

The Voice Kids 2: od stycznia 2019 w TV

Do telewizji powraca „The Voice Kids”. Pierwszy odcinek drugiej edycji talent show dla dzieci zostanie wyemitowany 1 stycznia o godz. 20:05 w TVP2.

Przypomnijmy, że pierwszą polską edycję wygrała Roksana Węgiel, która w listopadzie zwyciężyła w Eurowizji Junior 2018 w Mińsku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/PK