Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The Voice of Poland 10: na scenie pojawił się pies. Jurorzy oszaleli z wrażenia [WIDEO]

17.09.2019 11:31

„The Voice of Poland 10” trwa. W ostatnim odcinku widzowie i jurorzy mieli okazję zobaczyć nie tylko utalentowanych uczestników. Na scenie pojawił się niespodziewanie pies rasy border collie. Zobaczcie wideo!

The Voice of Poland 10 na scenie pojawił się pies jurorzy oszaleli na punkcie zwierzaka wideo fot. Instagram / The Voice of Poland / screen

Pies pojawił się na scenie The Voice of Poland

„The Voice of Poland” to jeden z najpopularniejszych programów muzycznych w Polsce. We wrześniu rozpoczęła się nowa, dziesiąta już edycja programu.

W jednym z ostatnich odcinków widzowie mogli podziwiać Jakoba Procha, który zaśpiewał cover utworu „Zbiór” Baranovskiego i zaciekawił jurorów swoim wokalem.

Okazuje się, że uczestnika wspierali za kulisami nie tylko najbliższa rodzina i znajomi, ale także najlepszy przyjaciel — pies rasy border collie, który wabi się Rubi. W pewnym momencie wyjątkowy gość pojawił się na scenie „The Voice of Poland”, co wywołało ogromne poruszenie wśród trenerów i publiczności.

Nagranie z pieskiem można zobaczyć na oficjalnym profilu programu na Instagramie. Nie brakuje tam wielu pozytywnych komentarzy na temat słodkiego zwierzaka.

„Hasło Pieseczek działa na każdego trenera”, „jeden psiak, a tyle radości”, „piesek skradł całe show” — piszą internauci.

RadioZET.pl/PK

Oceń