Zamknij

The Voice of Poland 10: na scenie pojawił się pies. Jurorzy oszaleli z wrażenia [WIDEO]

Piotr Krajewski
17.09.2019 11:31
The Voice of Poland 10 na scenie pojawił się pies jurorzy oszaleli na punkcie zwierzaka wideo
fot. Instagram / The Voice of Poland / screen

„The Voice of Poland 10” trwa. W ostatnim odcinku widzowie i jurorzy mieli okazję zobaczyć nie tylko utalentowanych uczestników. Na scenie pojawił się niespodziewanie pies rasy border collie. Zobaczcie wideo!

Pies pojawił się na scenie The Voice of Poland

„The Voice of Poland” to jeden z najpopularniejszych programów muzycznych w Polsce. We wrześniu rozpoczęła się nowa, dziesiąta już edycja programu.

W jednym z ostatnich odcinków widzowie mogli podziwiać Jakoba Procha, który zaśpiewał cover utworu „Zbiór” Baranovskiego i zaciekawił jurorów swoim wokalem.

Okazuje się, że uczestnika wspierali za kulisami nie tylko najbliższa rodzina i znajomi, ale także najlepszy przyjaciel — pies rasy border collie, który wabi się Rubi. W pewnym momencie wyjątkowy gość pojawił się na scenie „The Voice of Poland”, co wywołało ogromne poruszenie wśród trenerów i publiczności.

Nagranie z pieskiem można zobaczyć na oficjalnym profilu programu na Instagramie. Nie brakuje tam wielu pozytywnych komentarzy na temat słodkiego zwierzaka.

„Hasło Pieseczek działa na każdego trenera”, „jeden psiak, a tyle radości”, „piesek skradł całe show” — piszą internauci.

RadioZET.pl/PK