Zamknij

The Voice of Poland 10: Tadeusz Seibert zachwycił jurorów. To dawna miłość Margaret

Piotr Krajewski
16.09.2019 10:51
The Voice of Poland 10 uczestnik Tadeusz Seibert to dawna miłość Margaret
fot. Youtube

Margaret debiutuje w „The Voice of Poland” w roli trenerki. W ostatnim odcinku piosenkarka przeżyła niemałe zaskoczenie, kiedy na scenie pojawił się Tadeusz Seibert. Okazało się, że uczestnik nowej edycji „The Voice of Poland” jest dawną miłością Margaret.

The Voice of Poland 10: Tadeusz Seibert to dawna miłość Margaret

Margaret spotkała dawną miłość w „The Voice of Poland”. W trakcie Przesłuchań w Ciemno na scenie pojawił się Tadeusz Seibert, który zachwycił jurorów i widzów swoim coverem hitu „Spragniony” Kamila Bednarka.

>> Kamil Bednarek stracił bliską osobę. Poruszające wyznanie w "The Voice of Poland"

Tuż po fenomenalnym występie okazało się, że Margaret i Tadeusz Seibert dobrze się znają. Wokalista przyznała przed kamerami, iż mężczyzna był jej miłością z dzieciństwa.

Znamy się. To byłam ja wtedy. Trochę mi jest głupio cokolwiek mówić, bo myśmy razem zaczynali. Jeździliśmy na te wszystkie festiwale. Była taka jedna sytuacja. Ja go chciałam, on mnie nie chciał. Jak zobaczyłam, że to jesteś ty, tak mi serce zabiło. Wspomnienia — powiedziała Margaret i dodała: „Ja lat dziesięć, no… jedenaście. Tadzik też jedenaście. Tadzik wtedy był zainteresowany innymi dziewczynami, a ja byłam Tadzikiem”.

Tadeusz Seibert, który na co dzień uczy śpiewu w szkole wokalnej, zdecydował, że dołączy do drużyny swojej koleżanki sprzed lat. Już wkrótce zobaczymy go w kolejnym etapie „The Voice of Poland”. Zdaniem wielu osób uczestnik jest jednym z faworytów do wygrania dziesiątej edycji programu.

Jak na razie to zdecydowanie najlepszy występ w tej edycji. Wielki szacun — napisał jeden z internautów.

Zagłosuj

Oglądasz "The Voice of Poland"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PK