Zamknij

Aboumaachar Hamza z Maroka w „The Voice of Poland 11”. Zachwycił jurorów [WIDEO]

08.10.2020 14:29
The Voice of Poland 11
fot. Jan Bogacz / TVP

Aboumaachar Hamza to uczestnik „The Voice of Poland 11”, którego zobaczymy w najbliższą sobotę. Producenci zaprezentowali zwiastun występu wokalisty z przebojem Rihanny. Okazuje się, że Aboumaachar przyjechał do naszego kraju aż z Maroka.

The Voice of Poland to program, w którym trenerzy szukają najlepszego głosu w Polsce. Od września możemy oglądać zmagania uczestników w jedenastej edycji.

W najbliższym odcinku „The Voice of Poland 11” widzowie zobaczą występ Aboumaachara Hamzy. Dlaczego wokalista z Maroka zdecydował się przyjechać do Polski?

Edyta Górniak wyprowadza się z Warszawy. Zdradziła w "The Voice of Poland", gdzie zamieszka [WIDEO]

Aboumaachar Hamza w „The Voice of Poland 11”. Przyjechał do Polski z Maroka

Aboumaachar Hamza zdecydował się zaśpiewać w trakcie Przesłuchania w Ciemno jeden z największych przebojów z repertuaru Rihanny, czyli jej słynną balladę „Stay”.

Jak widać w krótkim przecieku opublikowanym przez „The Voice of Poland”, występ Marokańczyka przypadł do gustu trenerom. Wszyscy jurorzy odwrócili swoje czerwone fotele.

The Voice of Poland 11: Viola Dzigman wygra? Niesamowity występ: "Finał jest twój" [WIDEO]

Aboumaachar Hamza przyjechał do Polski z Maroka. Jak czytamy w opisie w mediach społecznościowych, „Do Warszawy sprowadziła go miłość do Polki, do programu miłość do muzyki”.

Do której drużyny Marokańczyk zdecyduje się dołączyć? Przekonamy się o tym już w sobotę, 10 października o godz. 21:00 w TVP2.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK