Zamknij

The Voice of Poland 11: widzowie mają swojego faworyta do zwycięstwa. "On musi wygrać"

16.11.2020 16:09
The Voice of Poland 11
fot. Jan Bogacz / TVP

„The Voice of Poland 11” wkroczyło w etap odcinków finałowych. Wszystko na to wskazuje, że Adam Kalinowski wyrasta na jednego z głównych faworytów do zwycięstwa. Internauci są zachwyceni uczestnikiem z drużyny Tomsona i Barona.

The Voice of Poland pozostaje od wielu lat jednym z najpopularniejszych polskich programów muzycznych. W związku z pandemią koronawirusa jedenasta edycja „The Voice of Poland” różni się od poprzednich. Producenci zdecydowali się nagrać odcinki finałowe wcześniej i bez udziału publiczności.

Za nami pierwszy odcinek finałowy, w którym furorę zrobił m.in. Adam Kalinowski. Uczestnik z drużyny Tomsona i Barona robi furorę wśród widzów „The Voice of Poland”. Internauci zachwycają się wokalem 25-latka i wróżą mu walkę o zwycięstwo.

Voice of Poland 11: Weronika Szymańska odpadła. Widzowie bezlitośni: "Największy błąd tej edycji"

The Voice of Poland 11: Adam Kalinowski faworytem widzów do zwycięstwa

Adam Kalinowski zaśpiewał w ostatnim odcinku „The Voice of Poland 11” wielki przebój grupy  Linkin Park zatytułowany „In the End”. Dzięki udanemu występowi uczestnik nie tylko awansował do ćwierćfinału, ale także stał się jednym z głównych faworytów do zwycięstwa.

Tak twierdzą widzowie, którzy komentują udział Adama Kalinowskiego w „The Voice of Poland 11”. Wielu internautów twierdzi, że uczestnik nie ma sobie równych w programie.

„On musi wygrać. Nie ma sobie równych. Potrafi zaśpiewać wszystko”, „Obyś wygrał”, „Jak dla mnie zwycięzca”, „Jest najlepszy, takiego głosu można słuchać i słuchać”, „Coś czuję, że wygra tę edycję” — brzmią komentarze.

Kiedy finał „The Voice of Poland 11”?

Finał „The Voice of Poland 11” zaplanowano na sobotę, 5 grudnia. Zmierzy się w nim czterech uczestników, po jednym od każdego trenera. Wszystkich finalistów wyłonią odcinki finałowe.