Zamknij

Adam Kalinowski w "The Voice of Poland 11". Finalista "Idola" wystąpi w programie [WIDEO]

17.09.2020 13:57
Adam Kalinowski
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Adam Kalinowski wystąpi w „The Voice of Poland 11”. Znany z ostatniej edycji polskiego „Idola” wokalista pojawi się w najbliższym odcinku programu. Do internetu trafiła zapowiedź występu Adama Kalinowskiego w „The Voice of Poland”.

The Voice of Poland powróciło na antenę TVP2 we wrześniu. Przed nami kolejne dwa odcinki, w których zaprezentują się uczestnicy marzący o tytule najlepszego głosu w Polsce.

W najbliższą sobotę zobaczymy m.in. występ Adama Kalinowskiego. Polscy widzowie mogą kojarzyć tego wokalistę z ostatniej edycji programu Idol emitowanej w 2017 roku. Muzyk zajął tam 5. miejsce. Teraz spróbuje swoich sił w „The Voice of Poland 11”.

Voice of Poland 11: Edyta Górniak w szalonym tańcu. Nazwała uczestnika "ogierem" [WIDEO]

The Voice of Poland 11: Adam Kalinowski z „Idola” wystąpi w programie

Adam Kalinowski będzie jednym z uczestników nowego odcinka „The Voice of Poland 11”. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku pojawił się krótki przeciek prezentujący fragment występu gwiazdy „Idola”.

W trakcie Przesłuchania w Ciemno Adam Kalinowski zaśpiewał przebój „Natural” z repertuaru bijącej od kilku lat rekordy popularności grupy Imagine Dragons. Choć na nagraniu widzimy zaledwie fragment występu uczestnika, wiadomo już, że rockowy wokal zachwycił m.in. Michała Szpaka, który odwrócił swój czerwony fotel.

Do której drużyny trafi Adam Kalinowski? Przekonamy się już w sobotę, 19 września o godz. 21:00.

Adam Kalinowski: kim jest uczestnik „The Voice of Poland 11”?

Adam Kalinowski pochodzi z Łomży, ale od kilku lat mieszka w Gdańsku. Na co dzień jest wokalistą zespołu Black Jeans, który został założony jesienią 2017 roku. W 2019 roku ukazała się debiutancka płyta grupy zatytułowana „Pokolenie Y”.

Uczestnik „The Voice of Poland 11” wystąpił w 2017 roku w piątej polskiej edycji „Idol”. Adam Kalinowski został finalistą programu. Zajął ostatecznie 5. miejsce.