Zamknij

Aleksandra Jabłonka odpadła z „The Voice of Poland 11”. Jej hit ma miliony wyświetleń w sieci

12.10.2020 13:09
The Voice of Poland 11
fot. mat. prasowe / Jan Bogacz / TVP

Aleksandra Jabłonka pojawiła się w „The Voice of Poland 11”. Mimo dobrego występu udział w programie zakończyła już na Przesłuchaniach w Ciemno, co nie spodobało się widzom. Okazuje się, że kilka lat temu wokalistka wydała dobrze przyjętą płytę i nagrała przebój, który dziś ma miliony wyświetleń w serwisie YouTube.

The Voice of Poland trwa. W miniony weekend zobaczyliśmy ostatnie odcinki z Przesłuchaniami w Ciemno do jedenastej edycji programu.

Na scenie pojawiła się Aleksandra Jabłonka. Choć zaprezentowała udany występ, nie przekonała do siebie jurorów. Okazuje się, że wokalistka ma już spore doświadczenie. Występowała na festiwalu w Opolu i nagrała znany hit „Popłyniemy daleko”.

Aboumaachar Hamza z Maroka w „The Voice of Poland 11”. Zachwycił jurorów [WIDEO]

Aleksandra Jabłonka odpadła z „The Voice of Poland 11”. Widzowie krytykują jurorów

Aleksandra Jabłonka próbowała swoich sił w „The Voice of Poland 11”. Nie udało jej się jednak awansować do kolejnego etapu.

W trakcie Przesłuchania w Ciemno zaśpiewała przebój „Sweet but Psycho” z repertuaru Avy Max.

Wokal uczestniczki spodobał się jurorom. Mimo kilku pozytywnych komentarzy żaden z jurorów nie zdecydował się odwrócić swojego czerwonego fotela.

Mi się podoba — stwierdził Baron.

Po emisji odcinka Aleksandra Jabłonka opublikowała wpis na Instagramie, w którym odniosła się do swojego występu w „The Voice of Poland 11”.

Troszkę się popłakało, potem się pośmiało, potem był dramat… a teraz chyba bym chciała jeszcze raz… Dziękuję za super zorganizowaną produkcję, fantastycznych ludzi i za szansę powrotu na dużą scenę! Minęło 6 lat — napisała.

Decyzja jurorów nie spodobała się widzom. Zdaniem niektórych internautów Jabłonka powinna przejść do etapu Bitew.

„Lepsza od wielu, które przeszły...”, „Szkoda, że nikt się nie odwrócił”, „Nie rozumiem decyzji” — piszą widzowie.

Edyta Górniak wyprowadza się z Warszawy. Zdradziła, gdzie zamieszka [WIDEO]

Kim jest Aleksandra Jabłonka, autorka hitu „Popłyniemy daleko”?

Aleksandra Jabłonka zaliczyła bardzo udany debiut w branży muzycznej. W 2012 roku wydała pierwszą płytę, która sprzedał się w ponad 15 tys. egzemplarzy i pokryła się złotem.

32-letnia piosenkarka ma na swoim koncie hity „Mówisz mi, że przepraszasz” i „Popłyniemy daleko”, do którego teledysk obejrzano ponad 13 milionów razy w serwisie YouTube.

W 2009 roku wystąpiła w koncercie „Debiuty” na festiwalu w Opolu.

Voice of Poland 11: Wojciech Lechończak gra na ulicy. Uczestnik zdradził, ile zarabia [WIDEO]