Zamknij

The Voice of Poland 11: Doda jurorką w programie? Jest oficjalny komentarz piosenkarki

03.06.2020 15:10
The Voice of Poland 11 Doda jurorką w programie jest oficjalny komentarz piosenkarki
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Doda zostanie jurorką w „The Voice of Poland”? Nowa edycja zbliża się wielkimi krokami, więc coraz głośniej mówi się o składzie jury. Pojawiły się pogłoski, że w programie po raz pierwszy wystąpi Doda. Piosenkarka postanowiła oficjalnie skomentować plotki w rozmowie z fanami.

The Voice of Poland 11: Doda jurorką w programie? Jest oficjalny komentarz piosenkarki

Doda jurorką w „The Voice of Poland 11”? Piosenkarka chętnie rozmawia z fanami na Instagramie. W końcu zdecydowała się skomentować plotki, które krążą od dłuższego czasu w internecie.

W komentarzach pojawiło się wiele pytań dotyczących udziału 36-latki w show TVP. Wokalistka oficjalnie poinformowała jednak, że nie będzie trenerką w nowej edycji „The Voice of Poland”. Jak twierdzi Doda, Telewizja Polska nie chce jej zatrudnić, mimo że produkcja programu jest zainteresowana współpracą z gwiazdą.

— The Voice chce mnie na trenera, TVP się nie zgadza — napisała krótko wokalistka.

Wszystko więc wskazuje na to, że nie zobaczymy Dody w roli trenerki w „The Voice of Poland 11”. Skład jury nowej edycji nie został jeszcze ujawniony. Wiadome już jednak, że do programu nie wróci Margaret, która była jurorką podczas ostatniej edycji.

The Voice of Poland: Edyta Górniak wróci do programu? Wiemy, kogo miałaby zastąpić

The Voice of Poland 11: kiedy premiera nowej edycji?

„The Voice of Poland 11” zbliża się wielkimi krokami. Oficjalna data premiery nowej edycji pozostaje tajemnicą, ale jak informuje Flesz, nagrania mają rozpocząć się pod koniec lipca i będą odbywać się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa. Pierwszy odcinek „The Voice of Poland 11” zostanie wyemitowany najprawdopodobniej we wrześniu.

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/PK