Zamknij

The Voice of Poland 11: Edyta Górniak popełniła błąd? Internauci wściekli po tej decyzji

28.09.2020 14:09
Edyta Górniak
fot. Jan Bogacz / TVP

Edyta Górniak zaskoczyła widzów swoją decyzją w ostatnim odcinku „The Voice of Poland 11”. Na scenie pojawiła się Aleksandra Matyka, która zaśpiewała przebój „To nie ja”. Zdaniem wielu osób uczestniczka nie poradziła sobie z trudnym utworem. Górniak zdecydowała jednak odwrócić swój fotel, co nie spodobało się internautom.

Edyta Górniak jest jedną z gwiazd nowej edycjiThe Voice of Poland. Artystka już po raz czwarty zasiadła w fotelu jurorskim.

W ostatnim odcinku jedna z uczestniczek postanowiła zaśpiewać słynny utwór Edyty Górniak, czyli przebój „To nie ja”, z którym artystka zajęła 2. miejsce na Eurowizji 1994. Występ Aleksandry Matyki nie spodobał się widzom. Jurorka zdecydowała się jednak odwrócić swój fotel, co zszokowało internautów.

Karolina Matej w "The Voice of Poland 11". To wnuczka Grażyny Szapołowskiej [WIDEO]

The Voice of Poland 11: Edyta Górniak popełniła błąd? Internauci wściekli po tej decyzji

Aleksandra Matyka zaśpiewała „To nie ja” podczas Przesłuchania w Ciemno. Choć zdaniem jurorów i widzów występ 17-letniej uczestniczki nie należał do udanych, Edyta Górniak dała szansę nastolatce i odwróciła swój fotel.

To bardzo trudny utwór. Właściwie na przestrzeni trwania tego utworu była kilka bardzo pięknych momentów i kilka troszeczkę nieudanych. Pewnie jesteś świadoma tego. Zdecydowałam się odwrócić. Mimo że jest jeszcze dużo pracy do wykonania, to jest w tobie bardzo duży potencjał — stwierdziła Górniak.

Z decyzją Edyty Górniak nie zgadzają się jednak internauci. W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, w których widzowie stwierdzili, że jurorka popełniła błąd. Zdaniem niektórych trenerka odwróciła się tylko dlatego, iż uczestniczka wybrała jej utwór.

„To było straszne. Przepraszam, ale niestety. Brak emisji, fałsz, brak panowania nad głosem”, „Przesadzone z ozdobnikami... i bardzo nieczysto”, „Nie rozumiem tej decyzji” — brzmią komentarze.

Wielu widzów zwraca także uwagę na fakt, że jurorzy „The Voice of Poland 11” coraz częściej odrzucają osoby, które zaprezentowały się świetnie podczas Przesłuchania w Ciemno.

„To niesprawiedliwe, że odpadły osoby o wiele, wiele lepiej śpiewające”, „Były co najmniej 3 osoby, na których występ nikt się nie odwrócił, a zaśpiewali pięknie, bez fałszów, z wyczuciem”, „Ci śpiewający naprawdę dobrze odpadają” — uważają internauci.

Kim jest Aleksandra Matyka, uczestniczka „The Voice of Poland 11”?

Aleksandra Matyka ma 17 lat i pochodzi z małej miejscowości Szczutki w gminie Sicienko. Od najmłodszych lat uczestniczka "The Voice of Poland 11" uwielbia muzykę. Na co dzień uczy się w technikum, gdzie chodzi do klasy o profilu realizacji nagrań i nagłośnień.

Jej ogromnym marzeniem jest własne studio nagraniowe, w którym mogłaby nie tylko śpiewać, ale również nagrywać i produkować utwory.

Ola sama też pisze teksty i komponuje muzykę — najczęściej o rozterkach młodości, miłości, trochę o złych chwilach. Najbardziej kocha Selenę Gomez — czytamy na oficjalnej stronie „The Voice of Poland”.

Choć występ Aleksandry Matyki na Przesłuchaniu na Ciemno nie należał do najbardziej udanych, wielu widzów chce dać szansę uczestniczkę. Zdaniem niektórych Edyta Górniak może dużo nauczyć 17-latkę.

„Fajnie,że dostała szansę, być może w innych piosenkach będzie super”, „Proponuję dać dziewczynie szansę (…) zobaczymy jak Edyta Górniak ja wyszkoli, by już się to więcej nie powtórzyło” — twierdzą internauci.

Adam Kalinowski w "The Voice of Poland 11". Finalista "Idola" wystąpi w programie [WIDEO]