Zamknij

The Voice of Poland 11: Edyta Górniak rozpłakała się na próbie. Uczestnicy w szoku [WIDEO]

22.10.2020 16:21
Edyta Górniak
fot. Jan Bogacz / TVP

Edyta Górniak rozpłakała się w trakcie warsztatów przed jedną z Bitew w „The Voice of Poland”. Uczestnicy Ignacy Błażejowski i Miłosz Mogielski nie kryli zdziwienia, kiedy zobaczyli płaczącą trenerkę. Co się stało?

The Voice of Poland jest już na antenie TVP2 od blisko dziesięciu lat. Widzowie mogą oglądać obecnie jedenastą edycję programu.

W najbliższym odcinku, prezentującym kolejne emocjonujące bitwy, zobaczymy zaskakującą sytuację. W trakcie spotkania z uczestnikami Edyta Górniak nie będzie w stanie opanować emocji.

The Voice of Poland 11: uczestnik zmienił tekst utworu w trakcie występu. Nie spodobał mu się?

The Voice of Poland 11: Edyta Górniak rozpłakała się na próbie. Uczestnicy w szoku [WIDEO]

Edyta Górniak rozpłakała się podczas warsztatów z Ignacym Błażejowskim i Miłoszem Mogielskim, którzy są najmłodszymi uczestnikami w jej drużynie.

Trenerka zdecydowała, że w trakcie Bitwy 17-latek i 16-latek zaśpiewają melancholijny przebój „Jak Gdyby Nic” z repertuaru zwycięzcy „ The Voice Kids”, Marcina Maciejczaka. Już po pierwszej próbie Edyta Górniak nie mogła opanować łez.

To jest nadzwyczajne, że mogę z Wami pracować. Naprawdę nadzwyczajne. Dziękuję, że mnie wybraliście, że nie poszliście do kogoś innego — powiedziała wzruszona Górniak.

Uczestnicy „The Voice of Poland 11” nie kryli zdziwienia, kiedy zobaczyli płaczącą jurorkę.

„Jesteśmy w szoku z Ignacym”, „Nie wiedziałem, że jest to możliwe wzbudzić łzy u tak doświadczonej wokalistki. Kompletnie nie wiedziałem, co w tym momencie mam zrobić, co mam powiedzieć. To jest chwila, której do końca życia nie zapomnę” — przyznali.

Kto wygra bitwę i przejdzie do kolejnego etapu „The Voice of Poland 11”, czyli Nokautu? Przekonamy się o tym już w sobotę, 24 października o godz. 21:00 w TVP2.

The Voice of Poland 11: Tomson i Baron skrytykowani przez widzów

 „The Voice of Poland 11” trwa. W miniony weekend uczestnicy wkroczyli w etap Bitew. Wyniki jednej z nich mocno podzieliły widzów. Wiele osób ostro skrytykowało Tomsona i Barona za ich decyzję po bitwie Michaliny Lipińskiej i Hamzy Aboumaachara.

The Voice of Poland 11 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? [DATA]

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK