Zamknij

Voice of Poland 11: Edyta Górniak w szalonym tańcu. Nazwała uczestnika "ogierem" [WIDEO]

17.09.2020 10:43
The Voice of Poland Edyta Górniak
fot. mat. prasowe / Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

Edyta Górniak zaszalała w trakcie jednego z występów w „The Voice of Poland 11”. Jurorka dała porwać się rockandrollowemu szaleństwu i zaczęła tańczyć. Wszystko za sprawą Przemka Pajdaka, który zaskoczył trenerów swoim niesamowitym wokalem.

The Voice of Poland wróciło na ekrany. Już wkrótce poznamy nazwisko osoby, która zostanie kolejnym najlepszym głosem w Polsce.

W najbliższym odcinku „The Voice of Poland 11” Edyta Górniak zaskoczy wielu widzów swoim zachowaniem. Jurorka nie będzie w stanie usiedzieć na obrotowym fotelu, kiedy na scenie pojawi się Przemek Pajdak.

The Voice of Poland 11: Edyta Górniak w szalonym tańcu. Nazwała uczestnika "ogierem"

Edyta Górniak dała się ponieść rockandrollowemu szaleństwu w trakcie występu Przemka Pajdaka z piosenką „Are You Gonna Be My Girl” Jet. Uczestnik „The Voice of Poland 11” oczarował jurorów swoim mocnym, rockowym wokalem, ale to właśnie Edyta Górniak była pod największym wrażeniem.

Trenerka postanowiła mocno zawalczyć o utalentowanego uczestnika. Edyta Górniak nie ukrywała, że bardzo zależy jej, aby 25-latek dołączył właśnie do jej drużyny.

Przemek, widziałeś kiedyś, żeby Edyta Górniak tańczyła dla ciebie... (…) Ale ty jesteś ogień, ogier… Ogier powiedziałam? Nie, ogień… (…) Każdy z nas jest kimś innym i ma inne rzeczy do zaoferowania, ale... ja mam najwięcej! — powiedziała jurorka.

Czy Przemek Pajdak dołączy do drużyny Edyty Górniak? Przekonamy się o tym już w najbliższą sobotę o godz. 21:00.

Przemek Pajdak: kim jest uczestnik The Voice of Poland 11?

Przemek Pajdak nie ukrywa, że muzyka jest dla niego najważniejszą rzeczą w życiu. Uczestnik „The Voice of Poland 11” mieszka i pracuje w Londynie, gdzie przeprowadził się sześć lat temu. Obecnie jest kierowcą i gra w zespole hokejowym Bracknell Devils na pozycji atakującego.

Kiedy potrzebowałem wsparcia — muzyka była dla mnie. Pomogła mi z pewnością siebie i przełamaniem strachu, poznaniem i zaakceptowaniem siebie — zdradził Przemek.

RadioZET.pl/mat.prasowe