Zamknij

The Voice of Poland 11: FINAŁ. Występy trenerów z finalistami. Co zaśpiewają?

05.12.2020 15:30
The Voice of Poland 11
fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Finał „The Voice of Poland 11” odbędzie się już w sobotę, 5 grudnia. Zobaczymy nie tylko występy solowe uczestników i gości specjalnych, ale także wyjątkowe występy trenerów z finalistami. Wiemy, co razem zaśpiewają.

The Voice of Poland wkracza w ostatnią fazę. Przed nami finał jedenastej edycji programu, w której zmierzą się Krystian Ochman, Adam Kalinowski, Jędrzej Skiba i Anna Gąsienica-Byrcyn.

W finale nie zabraknie również gości specjalnych oraz występów trenerów z finalistami „The Voice of Poland 11”. Wiemy, co zaśpiewają.

Voice of Poland 11: Krystian Ochman faworytem finału? „Światłocienie” hitem sieci [WIDEO]

Finał The Voice of Poland 11: występy trenerów z finalistami. Co zaśpiewają?

Finał „The Voice of Poland 11” będzie pełen interesujących momentów. Uczestnicy zaprezentują się nie tylko solowo. Zaśpiewają razem przebój „Lubię wracać tam, gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego i wystąpią z jurorami. Każdy finalista przygotował wspólny występ ze swoim trenerem. Co zaśpiewają na scenie?

The Voice of Poland 11: goście specjalni finału. Kto wystąpi?

W finale „The Voice of Poland 11” widzowie będą mieli okazję zobaczyć także występy gości specjalnych. Na scenie zaprezentuje się zwyciężczyni poprzedniej edycji Alicja Szemplińska, były juror programu Andrzej Piaseczny i muzyczne objawienie ostatnich miesięcy, czyli Sanah.

RadioZET.pl/mat.prasowe