Zamknij

Karolina Matej w "The Voice of Poland 11". To wnuczka Grażyny Szapołowskiej [WIDEO]

25.09.2020 11:53
Karolina Matej Grażyna Szapołowska
fot. Jan Bogacz / TVP

„The Voice of Poland 11” trwa. W najbliższym odcinku widzowie zobaczą występ Karoliny Matej. Okazuje się, że babcią uczestniczki jest znana polska aktorka, Grażyna Szapołowska. Gwiazda towarzyszyła wnuczce na Przesłuchaniach w Ciemno.

The Voice of Poland wróciło na antenę Telewizji Polskiej. Widzowie mają okazję oglądać obecnie już jedenastą edycję programu. Przypomnijmy, że poprzednią odsłonę wygrała Alicja Szemplińska.

W sobotnim odcinku nie zabraknie wielu świetnie śpiewających uczestników. Na Przesłuchaniu w Ciemno pojawi się m.in. Karolina Matej. Okazuje się, że dziewczyna ma sławną babcię.

Karolina Matej w „The Voice of Poland 11”. To wnuczka Grażyny Szapołowskiej

Karolina Matej jest wnuczką Grażyny Szapołowskiej. Uczestniczka „The Voice of Poland 11” ma 20 lat i na co dzień mieszka w Warszawie. Znana aktorka ma świetny kontakt z wnuczką i postanowiła wesprzeć ją na Przesłuchaniu w Ciemno.

Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko (…) Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom — opowiada Karolina.

Co ciekawe, kilka lat temu Karolina Matej nagrała utwór z Grażyną Szapołowską. Piosenka „Kochaj Mnie” znalazła się na płycie aktorki. Tekst do utworu napisała Katarzyna Jungowska, córka Szapołowskiej i mama Karoliny.

Karolina Matej zaśpiewa w „The Voice of Poland 11” przebój „Love Me Like You Do” z repertuaru Ellie Goulding.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK