Zamknij

Voice of Poland 11: Krystian Ochman faworytem finału? „Światłocienie” hitem sieci [WIDEO]

30.11.2020 13:12
Krystian Ochman
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Krystian Ochman to finalista „The Voice of Poland 11”. Zdaniem wielu widzów jest jednym z głównych faworytów do wygrania całego programu. W półfinale zaprezentował swój debiutancki singiel „Światłocienie”, który zszokował internautów. Widzowie są zachwyceni piosenką Krystiana Ochmana.

Krystian Ochman wystąpi w finale The Voice of Poland. Uczestnik z drużyny Michała Szpaka ma ogromne szanse na zwycięstwo w jedenastej edycji.

Widzowie zachwycają się debiutanckim singlem Krystiana Ochmana „Światłocienie”. Piosenka miała swoją premierę w trakcie półfinału programu.

The Voice of Poland: Widzowie oburzeni decyzją Górniak. "Edyta zawiodłaś"

Voice of Poland 11: Finalista Krystian Ochman faworytem. Piosenka „Światłocienie” hitem internetu

Piosenka „Światłocienie” Krystiana Ochmana jest hitem internetu. Widzowie „The Voice of Poland 11” nie szczędzą komplementów pod adresem debiutanckiego utworu finalisty. Wielu z nich twierdzi, że to jeden z najlepszych singli w historii całego programu.

„Po prostu petarda, inaczej nie da się tego ująć”, „Chcę cały czasy tego słuchać”, „Jego głos to najlepszy wokal, jaki słyszałem”, „Unikatowy człowiek, unikatowy numer”, „On powinien wygrać tę edycję”, „Najlepszy singiel wszystkich edycji”, „Zupełnie inny poziom niż reszta uczestników”, „Kosmos. Dla mnie ten chłopak wygrał już teraz”, „Jesteś genialny” – piszą internauci.

Singiel „Światłocienie” Krystiana Ochmana łączy w sobie muzykę elektroniczną z klasycznym wokalem. Producentem piosenki jest Atutowy (Adam Wiśniewski), który współpracował m.in. z Taco Hemingwayem.

The Voice of Poland 11: finaliści. Kto jest w finale programu? [UCZESTNICY]

The Voice of Poland 11: kiedy finał programu i kim są finaliści?

Finał „The Voice of Poland 11” odbędzie się już w najbliższą sobotę, 5 grudnia. W ostatnim odcinku jedenastej edycji programu zmierzy się czterech uczestników: