Zamknij

The Voice of Poland 11: Małgorzata Tomaszewska nową prowadzącą. Zastąpi Marcelinę Zawadzką

27.07.2020 09:28
Marcelina Zawadzka
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Tomaszewska nową prowadzącą „The Voice of Poland”. Gwiazda programu „Pytanie na śniadanie” ma zastąpić Marcelinę Zawadzką. Według portalu Pudelek decyzja o zmianie prowadzącej jest spowodowana oskarżeniami o oszustwa podatkowe wobec Zawadzkiej.

Małgorzata Tomaszewska zastąpi Marcelinę Zawadzką w „The Voice of Poland” — podaje Pudelek. W jedenastej edycji programu zobaczymy nową prowadzącą.

Jak informuje portal, Marcelina Zawadzka odchodzi z „The Voice of Poland” w związku z aferą, którą wybuchła na początku lipca. Gwiazda TVP została oskarżona o oszustwa podatkowe. Kilka dni temu Marcelina Zawadzka opublikowała oficjalne oświadczenie, gdzie wyjaśniła sprawę i zdementowała nieprawdziwe informacje.

The Voice of Poland 11: Małgorzata Tomaszewska nową prowadzącą. Zastąpi Marcelinę Zawadzką

Nową prowadzącą „The Voice of Poland” będzie Małgorzata Tomaszewska. Informację potwierdziła oficjalnie także produkcja programu. Gwiazda „Pytania na śniadanie” będzie prowadzić relacje z kulis, a także wraz z Adamem Zdrójkowskim wręczy uczestnikom zaproszenia do nowej edycji.

Lubię nowe wyzwania i adrenalinę, która im towarzyszy. Każdy program, w którym występuję wywołuje inne emocje. Nie mogę się doczekać tych, które z pewnością dostarczą nam uczestnicy nowej edycji „The Voice of Poland”. Będę kibicowała każdemu z nich. Poza tym już się nie mogę doczekać współpracy z Tomkiem Kammelem, Maćkiem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim. Wierzę, że "przygarną" mnie do swojej voice’owej rodziny — mówi Tomaszewska.

To nie koniec zmian w „The Voice of Poland”. Producenci poinformowali oficjalnie, że nową jurorką będzie Urszula Dudziak, która przeszła z „The Voice Senior”.

The Voice of Poland 11: kiedy premiera nowej edycji?

„The Voice of Poland 11” zbliża się wielkimi krokami. Dokładna data premiery nowej edycji nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że nagrania do 11. edycji ruszają już w połowie sierpnia. Pierwszy odcinek pojawi się na antenie TVP2 już we wrześniu.

Wtedy też poznamy cały skład trenerski nowej edycji „The Voice of Poland”.

RadioZET.pl/pudelek.pl