Zamknij

Voice of Poland 11: Michał Matuszewski zachwycił jurorów. Myśleli, że śpiewa kobieta [WIDEO]

14.09.2020 13:55
Michał Matuszewski The Voice of Poland 11
fot. mat. prasowe TVP

Michał Matuszewski to uczestnik „The Voice of Poland 11”, który podbił serca widzów i jurorów. Jego wokal okazał się tak wyjątkowy, że trenerzy myśleli początkowo, że utwór „Zacznij od Bacha” Zbigniewa Wodeckiego śpiewa kobieta.

Michał Matuszewski zrobił furorę The Voice of Poland. Występ uczestnika był bez wątpienia jednym z najlepszych momentów pierwszych odcinków nowej edycji.

Wszystko za sprawą niesamowitego wokalu, którym może pochwalić się Michał Matuszewski. Barwa głosu wokalisty jest tak wyjątkowa, że jurorzy „The Voice of Poland 11” byli przekonani, że na scenie występuje kobieta.

The Voice of Poland 11: Urszula Dudziak ostro do Michała Szpaka. "Nie ma racji" [WIDEO]

The Voice of Poland 11: Michał Matuszewski zachwycił jurorów. Myśleli, że śpiewa kobieta

Michał Matuszewski zszokował trenerów swoim występem w „The Voice of Poland 11”, gdzie zaśpiewał legendarny hit Zbigniewa Wodeckiego zatytułowany "Zacznij od Bacha". Jurorzy byli tak zachwyceni wokalem uczestnika, że poprosili go o jeszcze jeden występ.

Muzyk zagrał i zaśpiewał słynny bałkański utwór „Ajde Jano”. Trenerzy nie szczędzili komplementów pod adresem wokalisty, a oczarowana  Edyta Górniak wstała z miejsca i zaczęła tańczyć w studiu. Za sprawą swojego głosu Michał Matuszewski odwrócił wszystkie czerwone fotele, ale ostatecznie zdecydował się dołączyć do drużyny  Urszuli Dudziak.

Pod ogromnym wrażeniem są także widzowie „The Voice of Poland”. Występ uczestnika obejrzano już ponad 230 tys. razy w serwisie YouTube.

„Ten człowiek to odkrycie tej edycji”, „To jest fenomenalne, w życiu nie słyszałam tak przeszywającego głosu”, „Magia” — piszą internauci.

Michał Matuszewski: kim jest uczestnik „The Voice of Poland 11”?

Michał Matuszewski pochodzi z  Bieszczad i od najmłodszych lat zajmuje się śpiewaniem, występując m.in. zespole grającym muzykę ludową Bojków.

Na co dzień uczestnik „The Voice of Poland 11” pracuje jako muzykoterapeuta w Domu Pomocy Społecznej w Krakowie, gdzie organizuje zajęcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi.

Za pośrednictwem muzyki Michał buduje ze swoimi podopiecznymi nić zaufania, dzięki której ludzie zaczynają się otwierać i rozmawiać. Marzy o tym, by w przyszłości nagrać płytę i koncertować — czytamy na oficjalnej stronie programu.

Co ciekawe, Michał Matuszewski występował już wcześniej w talent show. Był finalistą 11. edycji programu "Must Be The Music".

RadioZET.pl/mat.prasowe