Zamknij

The Voice of Poland 11: Natalia Nykiel nową jurorką? Wiemy, kogo zastąpi

Piotr Krajewski
11.12.2019 12:11
The Voice of Poland 11 Natalia Nykiel nową jurorką wiemy kogo zastąpi
fot. Youtube screen

Natalia Nykiel będzie jurorką w „The Voice of Poland 11”? Jak donosi Super Express, młoda wokalistka i finalistka programu wystąpi w nowej edycji. Pojawiła się też informacja, kogo Natalia Nykiel może zastąpić w „The Voice of Poland”.

Natalia Nykiel jurorką The Voice of Poland 11? Kogo zastąpi?

Natalia Nykiel jurorką „The Voice of Poland 11”? W internecie pojawia się coraz więcej informacji na temat zmian w nowej edycji programu.

Super Express informuje, że Natalia Nykiel zostanie trenerką w „The Voice of Poland 11”. Jak podaje tabloid, 24-letnia piosenkarka zastąpi w programie Margaret, która niedawno ogłosiła, że zawiesza karierę i znika z mediów społecznościowych.

>>  Margaret zawiesza karierę i znika z internetu. Wyjaśniła, dlaczego robi sobie przerwę

Przypomnijmy, że kariera Natalii Nykiel rozpoczęła się właśnie od „The Voice of Poland”. W 2013 roku wokalistka pojawiła się w drugiej edycji i dotarła do samego finału. W kolejnym roku Natalia zaprezentowała debiutancką płytę „Lupus Electro”, która pokryła się złotem.

Zagłosuj

Czy będziesz oglądać kolejną edycję "The Voice of Poland"?

Liczba głosów:

Natalia Nykiel — Origo. Nowy minialbum

W połowie listopada Natalia Nykiel wydała niespodziewanie minialbum „Origo”. To pierwsza płyta polskiej piosenkarki, która ukazała się na rynku międzynarodowym. 

Natalia Nykiel na minialbumie „Origo” śpiewa przede wszystkim w języku angielskim, ale w utworze „Quya” artystka zaskakuje słuchaczy i wykonuje go po hiszpańsku. 

RadioZET.pl/se.pl/PK