Zamknij

The Voice of Poland i The Voice Kids: nowi jurorzy w programach? Ujawniono nazwiska

04.06.2020 09:42
The Voice of Poland 11 The Voice Kids 4 nowi jurorzy w programach ujawniono nazwiska
fot. TRICOLORS/East News

„The Voice of Poland” i „The Voice Kids” cieszą się nieprzerwaną popularnością wśród polskich widzów. Nowy skład jury to jeden z najgorętszych tematów przed startem nowych edycji. Super Express informuje, że na fotelach jurorskich nastąpią ogromne zmiany. W „The Voice of Poland 11” i  „The Voice Kids 4” mają pojawić się zupełnie nowi trenerzy.

The Voice of Poland i The Voice Kids 4: nowi jurorzy w programach? Ujawniono nazwiska

„The Voice of Poland 11” i „The Voice Kids 4” z dużymi zmianami w jury — informuje Super Express. W nowych edycjach zobaczymy najprawdopodobniej nowych jurorów. Jak podaje dziennik, w składach jurorskich zadebiutują dwie zupełnie nowe gwiazdy.

Jedną z trenerek w „The Voice Kids 4” miałaby zostać Ania Wyszkoni. W „The Voice of Poland 11” zadebiutuje podobno w roli jurorki Natalia Szroeder, która co ciekawe, prowadziła ostatnio „The Four” w Polsacie. Program został zawieszony przez pandemię koronawirusa. Jak twierdzi Super Express, show nie będzie kontynuowane jesienią.

The Voice of Poland 11: Doda jurorką w programie? Jest oficjalny komentarz piosenkarki

W jednym z programów „The Voice” ponownie mamy zobaczyć Edytę Górniak — gwiazda pojawi się w „The Voice Kids” lub „The Voice of Poland”. W dorosłej wersji programu po raz kolejny wystąpi także najprawdopodobniej Michał Szpak.

The Voice of Poland 11 i The Voice Kids: kiedy premiera nowych edycji?

„The Voice of Poland 11” zbliża się wielkimi krokami. Oficjalna data premiery nowej edycji pozostaje tajemnicą, ale jak informuje Flesz, nagrania mają rozpocząć się pod koniec lipca i będą odbywać się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa. Pierwszy odcinek „The Voice of Poland 11” zostanie wyemitowany najprawdopodobniej we wrześniu. Po zakończeniu edycji zobaczymy kolejny sezon „The Voice Kids”.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/se.pl/PK