Zamknij

Voice of Poland 11: Tomson i Baron skrytykowani przez widzów. "Strasznie niesprawiedliwy wybór"

19.10.2020 12:35
The Voice of Poland 11
fot. Jan Bogacz / TVP

„The Voice of Poland 11” trwa. W miniony weekend uczestnicy wkroczyli w etap Bitew. Wyniki jednej z nich mocno podzieliły widzów. Wiele osób ostro skrytykowało Tomsona i Barona za ich decyzję po bitwie Michaliny Lipińskiej i Hamzy Aboumaachara.

The Voice of Poland to program składający się z kilku etapów. Jednym z nich są niezwykle emocjonujące Bitwy, które właśnie rozpoczęły się w jedenastej edycji.

W ostatnim odcinku widzowie mogli oglądać pojedynek Michaliny Lipińskiej oraz Hamzy Aboumaachara z drużyny Tomsona i Barona. Decyzja członków Afromental rozzłościła jednak fanów programu.

Aleksandra Jabłonka odpadła z „The Voice of Poland 11”. Jej hit ma miliony wyświetleń w sieci

The Voice of Poland 11: Tomson i Baron ostro skrytykowani przez widzów. Popełnili błąd?

Michalina Lipińska i Hamza Aboumaachar zmierzyli się ze sobą w etapie Bitew. Wspólnie zaśpiewali przebój „I Just Can't Stop Loving You”, który w 1987 roku nagrali Michael Jackson i Siedah Garrett.

Tuż po występie Tomson oraz Baron stwierdzili, że Michalina zaśpiewała perfekcyjnie i była lepsza niż Hamza. Mimo świetnego wykonania trenerzy odrzucili uczestniczkę i wybrali jej przeciwnika.

Zachowanie jurorów rozzłościło widzów. Według wielu z nich decyzja Tomsona i Barona była niezrozumiała oraz niesprawiedliwa w stosunku do Lipińskiej.

„Była zdecydowanie lepsza”, „Totalnie nie rozumiem argumentu chłopaków przy wyborze”, „Po co bitwy, skoro nie wybierają zwycięzcy, tylko osobę z większym potencjałem?”, „Eliminacje mają wyłonić lepszego, a nie dawać szanse gorszemu”, „Strasznie niesprawiedliwy wybór ze strony chłopaków”, „Po co są te bitwy, skoro nie wygrywa najlepszy” — brzmią komentarze.

Michalina Lipińska nie odpadła jednak z programu. Uczestniczka otrzymała szansę od Edyty Górniak, która zdecydowała się na kradzież. Czy wokalistka przejdzie jednak do kolejnego etapu „The Voice of Poland 11”? Przekonamy się w kolejnych odcinkach.

Edyta Górniak wyprowadza się z Warszawy. Zdradziła, gdzie zamieszka [WIDEO]

Kim jest Hamza Aboumaachar z „The Voice of Poland 11”?

Hamza Aboumaachar awansował do Nokautów, czyli kolejnego etapu programu.

26-letni uczestnik przyjechał do Polski z Maroka. Jak czytamy w opisie w mediach społecznościowych, „Do Warszawy sprowadziła go miłość do Polki, do programu miłość do muzyki”. W naszym kraju mieszka już od 2 lat.

Hamza zawsze marzył o szansie na rozwój swojej kariery muzycznej w USA lub w Europie, co było dla niego nieosiągalne w Maroko. Od zawsze lubił występować i śpiewać przed szerszą publiką, ale nie miał ku temu wielu okazji oprócz okazjonalnych występów w lokalnych klubach i barach karaoke — czytamy w opisie uczestnika na oficjalnej stronie internetowej „The Voice of Poland”.

RadioZET.pl/voice.tvp.pl/PK